Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy találok instára ,,ismerős...

Hogy találok instára ,,ismerősöket"?

Figyelt kérdés

Akikkel közösen követjük egymást, meg lájkolgatjuk egymás képeit.

Tetszik az insta, de kevés barátom van fent, a legtöbbjüknek nincs is instája, vagy inaktívak. Próbáltam random embereket bekövetni, de legtöbbjük vissza sem követ. Régen szereztem kb. 100 követőt, és most úgy néz ki a profilom, hogy nekem van 200 követőm, de én csak 100-at követek, lehet ez ijeszti el őket?



2022. júl. 11. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mivan? Egyrészt, az Instán nem "ismerősök" vannak, aki visszakar, visszakövet, aki nem, nem. Nem értem, mi a problémád? Az Insta nem Facebook.
2022. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Xd tudsz olvasni? Azt írtam, hogy olyan emberek hiányoznak, akikkel közösen követhetjük egymást
2022. júl. 11. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
És te tudsz olvasni? Azt írtam, hogy az követ vissza, aki visszaakar. Aki nem ismer, valószínűleg nem fog visszakövetni. Tulajdonképpen mi a kérdés? Szedd rá az ismerőseidet/barátaidat, hogy csináljanak maguknak Instát.
2022. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ahhoz, hogy valaki visszakövessen, olyan tartalmat kell "kínálnod", ami érdekes - egy üres profilt, vagy unalmas képeket feldobáló accountot te sem követnél szívesen, mert semmi értelme. Nem színesíti a feededet, nem dob fel érdekes dolgokat.

Ha van valami hobbyd, ami érdekes lehet mások számára és ami mentén szívesen dumálnál is akár, akkor rakj fel például ahhoz kapcsolódó képeket megfelelő hashtegekkel, hogy könnyebben feltűnj másoknak - és te is kezdj el ilyen témában utazókat követni, ők sokkal gyorsabban rezonálnak majd rád és visszakövetnek.

Rakj fel képeket dolgokról, amik érdekelnek és hajrá.

2022. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha közeli ismerőseid nincsenek fent az Instagrammon, akkor a legkönnyebb ismerős szerzési lehetőség az online játék. Vagy ha ahhoz nincs kedved, akkor lépj fel Discordra, ahol rengeteg új arccal ismerkedhetsz meg!
2022. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!