Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A népszámlálás csalás volt a...

A népszámlálás csalás volt a cigányok előnyére?

Figyelt kérdés
Majd harminc éves koromig tévedésben voltam az itteni lakosok származásával kapcsolatban.A cigányok a köztudatban indiai kinézetű emberek és aki nem olyan az magyar.Egy gyárban melóztam kb 300 emberrel együtt,ahol volt tipikus cigány és totál fehér kinézetű vegyesen.Mindegyik ismerőse volt a másiknak,viszont engem utátak,méregettek,csesztettek több éven át.Okot nem adtam rá.Előttem a világosabb kinézetűek fikázták a tipikus cigányokat,közben lassan rájöttem a trükkjükre.Csak előttem színészkedtek,mert a totál fekete rokona volt a legfehérebbel.A végén bevallották,mind cigányok!Hófehér bőrű,kék szemű és szőke emberek tucatjai cigók akik évekig magyarnak hazudták magukat.

2022. júl. 12. 01:12
A kérdező szavazást indított:
kisebbség
cigány
csalás
magyarok
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Na ebből egy kukkot nem értettem.Most mit akarsz?Leírtál egy történetet,oké,mert ki kellett adnod magadból.Na de mi a kérdés,milyen népszámlálás meg mivan?Ezek a szavak is szavazásban,most ezek mik,vagy én vagyok a hülye,hogy csak én nem vágom,mire akarsz kilyukadni?
2022. júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te is cigány vagy.
2022. júl. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Egyrészt nem értem a szavazásodat, mire kell szavazni? Másrészt a népszámláláskor az etnikai hovatartozást önkéntes bevallással kell jelölni. Harmadrészt elég nehéz ránézésre eldönteni, hogy ki cigány és ki nem. Vannak tipikus jegyeket viselők, és vannak, akik amúgy nem cigányok, de de valamikor keveredtek velük. Azt azért kevésbé tartom valószínűnek, hogy egy munkahelyen mindenki cigány, csak te nem.
2022. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

A szavazáshoz írta véletlen a kulcsszavakat.


A kérdése persze ettől eltekintve is érthetetlen :D

2022. júl. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyetlen, vele történt sztori alapján történő általánosítás a kérdés célja?
2022. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Kaptál Curtis cuccából? :D
2022. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!