Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fodraszom nagyon rovidre...

A fodraszom nagyon rovidre vagta a hajam,pedig megbeszéltük hogy pontosan mennyit vagjon le. Amikor hazaértem akkor tűnt fel hogy nem ebbe egyeztünk meg. T.i jartatok így?Utolag van értelme szólni érte?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem is olyan frizurat csinalt amit kértem. Pontosan elmondtam hogy szeretném.

Csak annyi lett hogy rovidre vagta és kész.



2022. júl. 14. 17:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Jártam így. Azért vágom magamnak a hajam.
2022. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
Biztos KATÁS, és így áll bosszút...
2022. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez valami fétis lehet náluk... még konkrétan nem jártam olyannál, aki annyit és olyanra vágott volna, amilyet és amilyenre kértem, és a szín is teljesen más lett, mikor szóvá tettem a sokadik alkalomnál a sokadik fodrásznál, azt mondta, hogy "tudom, de ez sokkal jobban áll, mint amit te akartál".

Na ott voltam vele úgy, hogy tök jó b+, hogy művészi szabadságodban megállapítod, hogy mi áll jól, csak én fogom hordani a végeredményt 24/7-ben. Ezután többé nem mentem fodrászhoz, évek óta magamnak vágom és festem... És pont olyan az eredmény, amilyet akarok.

2022. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is kb 2 hete, mondtam neki vagha le elol kb 5-6 cm, a tobbi reszen aranyosan, erre elol levagta 4 cm-re, a tobbi reszen meg hajnyiroval egesz rovidre
2022. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
63%
14 hát ez nem egy túl egyértelmű utasítás….
2022. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

Fodrász vagyok, én jártam úgy párszor, hogy a megbeszélt, megmutatott 2 centi a vendégnek fél centit jelentett... Amúgy ez van, nem lehet mindig mindenki kedvére tenni sajnos. Az is probléma, hogy a fodrász sajnos nem gondolatolvasó és ugyanazt a frizurát másképp látja a vendég, mint a fodrász 🤷‍♀️ meg azt is figyelnünk kell, hogy az adott hajból, fejből mit lehet kihozni, mert szép és jó az instáról leszedett fotó, amin egy VS modell van, póthajjal meg egy rahedli filterrel, de neked mondjuk olyan a hajad, mint a drótkefe vagy alig van 3 szál plusz lófejed is van mellé stb🤷‍♀️ amúgy igen, az is lehet, hogy rossz napja volt, ami előfordulhat, esetleg "jóvanazúgy" módon dolgozott. De ha akkor nem szóltál, akkor hiába szólsz otthonról napokkal később..

Az igazi TOP vendégek meg ez a kettő:

-Rövidre.

-Jó, de mennyire, milyen legyen?

-Mit tudom én, vágd már le rövidre.

Végeredmény: túl rövid


-Olyanra csinálod, amilyenre szeretnéd.

-Biztosan?

-Igen

Végeredmény: hát én nem erre gondoltam

2022. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16os : te is tipikus atlag fodrasz vagy ezek szerint.

Ha jo lennel akkor a reszletekre is odafigyelsz es kerdezel. Ez lenne a dolgod , hogy ha nem tudod pontosan akkor kérdezel.

2022. júl. 27. 11:52
 18/24 A kérdező kommentje:
10: abban a pillanatban nem nő vissza a haj hiába sajnálkozok érte , ez ilyen szó kiforgatas,hisz tudod mire értem..
2022. júl. 27. 11:55
 19/24 A kérdező kommentje:

13as.

Ez az, legtöbbször igy jartam en is sajnos. Hiaba mutattam mennyi legyen, centiben is kb elmondtam, de soha nem találkoztam olyannal aki annsir vagott volna.

Ha vhol van ilyen szoljatok.

2022. júl. 27. 11:56
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan fotót mutattam, több szögből lefotózva, hogy EZT kérem, meg tudja csinálni, vállalja? - Igen, persze.

Majd kaptam egy teljesen más árnyalatot, más hosszt és más fazont, mint amit megmutattam, fotón, "de ez jobban illik a fejformádhoz" - leszarom, ha hülyén áll, amit kértem, akkor majd én viselem a következményeit, hogy hülyén áll, én csak azt akartam kapni, amit kértem.

2022. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!