Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem biztos hogy jó helyre...

Nem biztos hogy jó helyre írom na mind1. Tudtok választ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác nálam úgy 3 évvel idősebb 16 évesen ismertem meg. Baratkoztunk 9 hónap múlva össze jöttünk 8 hónapig voltunk együtt. Minden státuszban nagyon könnyen beszéltünk akármiről (messze voltunk ezért szakítortunk). Szakítás után is találkoztunk ugyanúgy ha nem még óvóbban stb viselkedett. Jelenleg párja van. (Tudom szar ember vagyok.) A szabadnapjain inkább talizna velem mint a párjával (csakhát nincs hol találkoznunk) mindig csak segít meg óv. Akármilyen bolond voltam nem hagyott itt.


Miért ilyen velem? Miért szenved még mindig a hisztijeimmel? (Azt tudom hogy én vagyok a hülye hogy hagyom de ő volt az első igazi..)


Ja most vagyok 19


2022. júl. 16. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
MErt szeret
2022. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem szakított volna pikk pakk
2022. júl. 16. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
barátként szeret.
2022. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis a pasik a barátaik is megdugják. De nem lehet ez végig nem teheti a párjával. Én nem tudom befejezni én nem csak úgy szeretem..
2022. júl. 16. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem akar megdugni. normális veled már az is baj?
2022. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont az hogy meg akar de van párja. Velem is úgy viselkedik mint mikor együtt voltunk és nem tudom mit érezhetek és mit nem és fáj
2022. júl. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!