Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz hogyha 16 évesen a 12...

Gáz hogyha 16 évesen a 12 éves unokatesómmal szeretek strandra meg moziba menni?

Figyelt kérdés
Tök jól érzem vele magam de nem tudom hogy mennyire gáz ez mert minden barátnőm kiröhögött mikor mondtam nekik hogy vele megyek
2022. júl. 17. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne gond!?!?
2022. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ki nem szarja le a felszínes barátokat!
2022. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, tinik nagyon gonoszak tudnak lenni. Nem tanították őket valszeg túl sok empátiára. Miért ne az lenne a fontos, hogy te jól érzed magad valaki társaságában? Nem gáz. Mindig az értékes kapcsolatokat keresd, ahol TE jól érzed magad a másikkal.
2022. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.A barátnőimet viszont megválogatnám.
2022. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz szerintem se. Lógj olyanokkal, akiknek a társaságában jól érzed magad.
2022. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is mennék szívesen, de velem még az unokatesóm sem jön, meg igazából senki.
2022. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!