Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ostobaság a partizás vagy...

Ostobaság a partizás vagy csak beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudom élvezni a partikat, egyszerűen nem lazít el és nem szabadít fel.

Nem igazán értem magát a koncepciót sem:Sok ember rázza magát és ugrál, ismételgeti ugyanazokat a mozdulatokat újra és újra. A testek összeízzadnak, az emberek lökdösik egymást.

A lányok picsagatyába vagy átlátszó egyberuhákba rázzák magukat és dörgölőznek vagy a párjukhoz vagy más lányokhoz, persze ha valaki úgy hozzájuk ér akkor meg patália van.

Tipikus poén:

Egy fiú odamegy egy lányhoz egy partin.

-Szia, láthatom a bugyid?

-Úristen, hülye vagy? Menj már innen!

-Pedig látom piros és fehér csíkos... Átlátszik a ruhádon



Kicsir ezzel tudnám leírni mit érzek ezeken a partikon, amikre elrángatnak.

Hallgatom a zenék primitív monoton akkordmenetét és arra gondolok, hogy ez a zene nem megy tovább csak 3-4 akkord ismétlődik,sokszor nem is fejlődik és a 70%refrén.

Sokszor megkérdezem magamtól, hogy miért?

Miért rázzák magukat a lányok így?

Szexelni akarnak?

Kicsit Freudos vibeom lesz és mindent visszavezetek a szexualitásra...

Úgy érzem nem éri meg az időmet a "partizás" ez a primitív rángatózás.

Lenéző, beképzelt, fölényes lennék?

Vagy mindenki más a normális és tényleg többnyire csak ártatlanul jól akarják magukat érezni. Panem et cirsenses?



2022. júl. 23. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én se érzem jól magam ilyen közegben, ezt személye válogatja

Plusz, azt hozzá kell tenni, hogy sokat nem attól érzik jól magukat, hogy tömegben ugrálnak "zenére", hanem hogy előtte ittak/szívtak és eleve jó a hangulat

2022. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Pedig igazad van. Ócska divatmajom az összes, még a fiúk is. Azt hiszik ettől nagy valakik az életben.
2022. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"sem:Sok ember rázza magát és ugrál, ismételgeti ugyanazokat a mozdulatokat újra és újra."


Mifelénk nem így néz ki egy party. Ezt én is unnám rendszeresen, évente egyszer megyek ilyen helyre. Mi társasozunk, beszélgetünk, vannak grillezős, bowlingozós bulijaink is. Felnőttek között már nem az a fő izgalomforrás, hogy ki hogyan hányja szét magát a piától.

2022. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Valamilyen szinten megvilágosodtál,megértél a fontosabb dolgokra.

Felnőtt érett férfiúvá váltál és hátra tudod hagyni a szükségtelen dolgokat amik az idődet rabolják.

Most jön az,hogy megtalálod az élet valódi értelmét.

2022. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Az szar. Jo brigaddal kell menni jo helyre, bar lehet neked nem valo ilyesmi
2022. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Igaz hogy idegesítő tud lenni hogy látni lehet az ottlevő fiúk felének a merevedését, mert vagy a tipikus, himringyós szürke melegítőgatyában vannak, vagy pedig full testre simuló farmergatyájukban, és az is irritáló hogy csorgatják a lányokra a nyálukat, mint a kangörcsös korcs kutyák, de a partizás nem arról szól hogy másokat nézegess, és véleményt alkoss róluk. Inni kell, be kell rúgni, és akkor élvezni fogod a zenét, akarsz te is táncolni, nem pedig a sarokban csóválod a fejed a többiek viselkedésén. Amúgy meg nyilván ostobaság az egész, abban az értelemben hogy az agyad kikapcsolása az egész lényege. Ha valami intellektuálisan felpezsdítő tevékenységre vágysz, akkor arra is van egy csomó más lehetőség.
2022. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Életemben egyszer voltam szórakozóhelyen (szalagavató afterparty gyanánt), és igazából elég is volt. A zene sem tetszett, az sem, hogy kicsi helyen volt egy rakat ember összepréselődve, úgyhogy a tánc helyett mi, páran, inkább be sem mentünk oda. Csak levágtuk magunkat egy boxba, amit el sem hagytunk az after ideje alatt, közben jókat beszélgettünk és iszogattunk. A mi verziónk jobban tetszett, a másik nagyon nem az én világom.

Az már csak hab a tortán, hogy jó pár verekedés, rongálás, megcsalás történt ott pár órán belül, ami megint sok volt nekem.

2022. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem a zenéről szól. Az emberek élvezik azt, hogy legális vagy nem legális, felszabadult érzést okozó szerek hatása alatt, egy egyszerű, ritmusos zenére mozognak. Nyilván van ismerkedési cél is benne. De szerintem régebben jobban működött a szórakozóhelyen ismerkedés, mint ma.


De teljesen megértelek, kérdező. Nekem is primitív és én sem élvezem halálosan. Sokkal boldogabb az életem, mióta már kinőttem abból a korosztályból, akik szórakozóhelyre járnak, így nyomás sem ér engem a barátaim részéről, hogy menjünk.

2022. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is primitívnek tartom
2022. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van akik úgy tudnak kiengedni.. Ahogy téged úgy engem sem vonz a tömeg meg az 1 bites zene. Helyette a csalàddal baràtokkal töltöm az időt
2022. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!