Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi magyarok mikor lettünk...

Mi magyarok mikor lettünk ilyenek?

Figyelt kérdés

Mert sajnos össztársadalmilag egyre jobban megyünk abba az irányba, hogy a kritika teljesítményen felüli a munka viszont kritikán aluli. Mindenki ott sz@rik a dolgába ahol kedve tartja de a másik dolgában minden apró hibát megtalál.

Csak mostanában lett ilyen a társadalmunk vagy eddig is ilyen volt?


2022. júl. 24. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben is ilyen volt. Emlékszem egy tescoban dolgoztam és voltak olyan árufeltöltők akik folyamat kritizálták a többit, hogy nem csinálnak semmit bezzeg ők egész nap keményen dolgoznak.

Mondanom sem kell ő volt az aki óránként ment cigizni meg a raktárban beszélgetett.


Én úgy vagyok vele, ha a másik munkája nem befolyásolja az enyémet akkor egyáltalán nem érdekel mit csinál.

2022. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért mert mind tudjuk az igazat.

Xy gyógyít,de 8 órából telefonozik 7,9-et.

De őt sem érti meg senki,hogy mit lát naponta,milyen megterhelő mentálisan.

Több szemszög van.

A melós meg igyekszik nem túlhajszolni magát,persze ilyem fizuért?

De persze,hogy tudja hogy más is ezt teszi és persze hogy nem tetszik neki,hogy ő ugyanazt csinálja de az ellenkezőjét állítja.

Ő meg kidolgozza a belét.

A nagy francokat.

Legalább lenne ő is őszinte.

2022. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig változik, "a kultúrát mindig újraépíti, aki épp él", tehát mi, akik most élünk, példát mutathatunk, lehetünk rendesebbek, alaposabbak, mint azok, akik szerintünk elégtelenek. A többivel nem érdemes foglalkozni. Szerintem vannak sokan, akik jó akaratúak, velük kell lenni, őket segíteni. :-) Más népeknek is megvan a maga baja.
2022. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem tökéletes példa,hogy ilyen elnyomó uralom alatt hogy viselkednek az emberek.

Nem rossz példát mutatunk egy bizonyos szemszögből.

Valóságot mutatunk!

De rosszat is,hiszen attól még h sok minden nem úgy megy ahogy kéne, nekünk még nem kéne beleszrnunk az egészbe.

2022. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Jó kérdés. Nem tudom. Itt születtem, itt nőttem fel, itt élek 47 éve, és úgy érzem, nem értem, ami itt megy.
2022. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy nárcisztikus nemzet. Tisztelet a kivételnek.
2022. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is már kezdetektől benne volt ebben a nemzetben, hogy valami ilyen "általános karakter" alakul ki. Turáni átoknak is szokták ezt nevezni. Aztán a rengeteg elnyomás, történelmi traumák, külső hatások is rásegítettek erre.
2022. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

6

Mégis miért ne lenne nárcisztikus az a nő,akire naponta 1000 szűz ír rá?

Persze hogy többre tartja magát,mint amennyit ér.


Mégis miért ne lenne egy olyan férfi nárcisztikus,aki több dicséretet kap a tipikus mai undi,bzis hajstílusa és a nyomoronc öltözködéss miatt mint egy orvos aki 100 életet ment naponta?


Ez nem csak a mi problémánk,hanem az egész világ problémája.

2022. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jókat írtok, mert ez az igazság. Nagy gond van e társadalomban, de igazán.
2022. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!