Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debreceniek! Milyen programot...

Debreceniek! Milyen programot ajánlanátok annak aki bő másfél hetet tölt el nálatok? Mit nézzen meg feltétlenül és hova menjen szórakozni?

Figyelt kérdés

Kesz most egy 10 napos kiküldetésem Debrecenbe, eddig egy napnál tovább sose voltam, mindig csak az Aquaparkban. Nagytemplom niylván alap, de más egyéb helyek és látványosságok is érdekelnének, illetve a népszerűbb szórakozóhelyek, de akár sima beülős helyek ahova hozzá tudok csapódni valami társasághoz. Főleg egyetemisták kedvelt helyei érdekelnének, mert 28 évesen még azért nem vagyok olyan öreg, hogy kilógjak a soraikból :)


Köszi a válaszokat



2022. júl. 25. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Huuu hát 1,5 hét a Balatonon is sok, bár nem vagyunk egyformák.


Egyébként a Nagytemplomon kívül ott a Nagyerdő a stadionjával. Ezt mindenképpen érdemes megnézni. Ha valami beülős helyet is keresel akkor ajánlom a romkocsmát látogasd meg. Imádom.


Sajnos nem tudok többet tanácsolni mert nem vagyok helyi és én személy szerint megőrülnék ha 1,5 hetet ott kellene töltenem, szóval én inkább azt tanácsolom, hogy ha van rá lehetőséged légy mozgásban.


Látogasd meg Hortobágyot, Nyíregyházán a Sóstói állatkertet, Hajdúszoboszlón a fürdőt (egyébként Debrecenben is van egy jó fürdő, még esetleg azt is tudom ajánlani).

2022. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerekerdő élménypark.

Mi egy egész napot elbandáztunk ott.

2022. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiküldetés = munka szóval nem nyaralás, csak meló után este gondoltam nyakamba veszem a várost, mert amúgy nem szeretnék a szálláson dekkolni ha már ott vagyok mo 2. legnagyobb városában :D
2022. júl. 26. 03:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Kocsmázáson kívül nincs semmi értelmes lehetőség.
2022. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!