Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálnak az emberek egy...

Mit csinálnak az emberek egy házibuliban?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene viselkedni?

2022. júl. 27. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esznek, isznak,beszélgetnek,zenét hallgatnak, táncolnak, társasoznak, kártyáznak, medencéznek.
2022. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

#1:

Ja, ez még talán a '80-as években így volt, de ma már:

Esznek, isznak...isznak...isznak...isznak...isznak...isznak...hánynak...belefekszenek...dugnak.

2022. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

#2

Igen, vannak olyan társaságok, ahol eza színvonal, de ilyenek voltak a 80-as években is, még több is... nem tudom miért kell szépíteni a múltat.

2022. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Az 1# jól leírta, de ezt én akkor sem tudom megérteni, hogy ennek mi az értelme, haszna.
2022. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

#4 az az értelme, hogy társaságban vagy, új embereket ismersz meg, és jó esetben nem a házban fekszel, hanem kint vagy. Legalábbis nálunk így van. Nekem kell, hogy valaminek feltétlen haszna legyen, ha azt élvezed. Egy emléknek jó.

Egyébként #1 szerintem is jól leírta. Azért teljesen fölösleges akárhova is elmenni, hogy úgy berúgj, hogy azt se tudod melyik bolygón vagy, ahogy #2 gondolta.

A hogyan kellene viselkedni kérdésre meg csak annyit tudok mondani, hogy add önmagadat. Nem kell félni az alkoholtól, csak meg kell tartani egy mértéket. Illetve szerintem úgy van értelme, ha nagy társasággal vagytok, és vannak új emberek. Ha 20-an vagytok egy házibuliban, akkor ha valaki nem szimpatikus megteheted, hogy odébb mész, és mással beszélgetsz.

2022. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Iszunk, eszünk, táncolunk, jókat beszélgetünk, pókerezünk, játszunk(ivós jenga), röhögünk. A legtöbb ember részeg, és aki nagyon ki van azokon röhögünk. Koccintunk, és mindenki tolja a saját hülyeségét, valami jó sztorikkal rukkol elő (egy bizonyos szintig én is pofàzok elég jó sztorikat, aztán ha ittam annyit, hogy már elkezdek dadogni, akkor abbahagyom a dumàt, és csak táncolok valakivel).

Igazából hihetetlen nagy élmény. Én imádok bulizni.

2022. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a meghívottak életkorától, személyiségétől, anyagi helyzetétől, és szokásaitól is függ.


Tinikorban általában még pizsama partit képzelj el, lesz sok rágcsa, üvegezés, néhány becsempészett ital, amitől 1-2 ember pitsa részeg lesz, de a többiek viszonylag józanok, és esetleg szalonspicc.

Ha a házigazda szüleik pénzesek, akkor lehet trampulin, medence is.

Vigyél valami csipszet, vagy üdítőt. Ha alkoholt viszel, mindenképp tartsd szemmel, és lassan igyad.

Legyen legalább 2 felnőtt aki tudja hol vagytok és elérhetőek, bármikor, bármiben lehet számítani rájuk ha gáz van. (Ez lehet nagykorú testvér, laza szülő, fiatalos nagymama, akárki)


Egyetemi buli: itt általában a költséghatékonyság lesz a kulcsfontosságú.

Sok alkohol, de többnyire pocsék minőség, kajának meg amit találsz az van.

Tipikusan legalább 5 random megjelenik, akiket senki nem ismer, de vagy baromi jófejek és örök barátság, vagy lopnak és mindent összehánynak.

Ha olyan a társaság, akkor bizony lehet lesz 🍃 de módosabb helyeken akár 🐴, 💊 meg ❄ is, meg ettől bekészült emberek. Tukmálni senki nem fog, mert ezek pénzbe kerülnek, és csak úgy nem osztogatják boldog boldogtalannak.

Vigyél azt amit innál, legyen nálad pénz hazajutni, és/vagy rendelni kaját, illetve vigyél óvszert is, akkor is ha eszedben nincs szexelni.

Ne hagyd őrizetlenül az italodat (pláne lányok), ne legyél az a suttyó aki csak potyázik, és ne csinálj hülyeségeket figyelemfelkeltésből.


A 25-30as házibuli általában kerti partit jelent, legalább 2-3 rohangászó gyerek, beszélgetés, diszkrét borozás-sörözés, bográcsolás, grillezés, szalonna sütés.

Általában jó kaja, és kevés, de jó minőségi alkohol jellemző.

Ide valami házi készítésű kajával és egy üveg borral illik menni.

Ne legyél padló részeg pláne a gyerek előtt, ne csald meg a párod (vagy ne állj össze foglalt emberrel), és ne politizálj.

2022. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!