Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amúgy miért ad mindenki...

Amúgy miért ad mindenki mostanában ilyen nagy csodálatot a Prideosoknak?

Figyelt kérdés
Minden ember úgysem tudja elfogadni őket,szerintem ha fejreállnak 50× akkor sem. Mindenhol még a csapból is ez folyik, és ez már kurvára unalmas. Miért nem lehet végre ennek vége? Szeresse mindenki azt akit akar, de csendben és nem úgy hogy gyerekek milliói nézik ahogy egy rakás elmebeteg tangában futkorászik az utcán. Ez miért normális a mai világban? Miben másabbak ők mint a normális emberek? Ha másabbnak érzik magukat akkor még csodálkoznak hogy másként kezelik őket. Amúgy meg akik nincsenek benne ebben az egészben mégis úgy harcoltok mint a kva a fszé, minek? Jó ez nektek? Nap mint nap 1000 embert felcseszni azért mert egy olyan dologba köttök bele ami egyáltalán nem érint titeket, csak szerettek okoskodni me otthon a szüleitek nem adtak elég figyelmet?

2022. júl. 27. 14:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Baromian nem vagy vicces!
2022. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem is vicces akartam lenni, csak logikusan néztem a dolgokat:'(
2022. júl. 27. 16:06
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Milyen elfogadó társadalomban élsz ? Azért a tv riport vagy híres ember hazudozik erőlteti a megjátszott politikai elvárásos meséket ? Ez addig működik amíg a kamera megy utána nem, 2 ital után utál a világ és te is viszont .
2022. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Drakula ***** válasza:
100%

"Hát ha már ennyire elfogadó társadalomban élünk akkor már ezt is el kéne fogadni mivel ez az ők vallásuknak az alapja :))"

Az hogy valaki meleg is az hogy valaki Dzsihadista, az két külön dolog.

Ha valaki a saját neméhez vonzodik, azzal nem öl meg senkit.

2022. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
13-as bocsi nem értem mit akarsz😄
2022. júl. 27. 16:56
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem öl meg senkit, de ugyan úgy el kéne nézni nekik a gyilkolászást mivel ez nekik a normális. Ugyan úgy ahogy mindenki el kell nézze azt hogy két férfi falja egymást,mivel ez a fél világ kicsi fejében ez normális. Lehet mondani hogy a kettő nem ugyanaz de számomra ugyanaz.:)
2022. júl. 27. 17:00
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi se értjük, te mit akarsz az iszlám csoportoddal, akik majd valamit közéjük vetnek! Meg akarod öletni a melegeket?
2022. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ha nem érted akkor max baj van, mivel eléggé érthetően fogalmaztam. Csak összehasonlítás a kettő, ne értsd félre a melegekkel nincs bajom. A normális felével akik nem vonulnak ki az utcára. Vannak barátaim is, és egyáltalán nem nézem őket rossz szemmel, sőt a legtöbbjük is elítélik a sok figyelemhiányos hülyét:) csak azt akartam értelmezni ezzel (csak látom nem sikerült felfogni) hogy minden embernek más a normális, más a világnézzetük, és a semmiért van ez a nagy cécó, mert szerintem a homofóbok 90%a emiatt a szar hónap miatt van. Nekem inkább ezekkel az emberekkel van bajom akik kimennek az utcára, mert szerintem normális ember nem megy ki.
2022. júl. 27. 17:08
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom nem mindenki akar úgy nemgodnolkodni, mint a nép

vezírezredes-al-ellentenger-altábornagy ura, parancsolója, kiváltságosa.

2022. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne vonulhatnának az utcára? Nekem se tetszik a biciklis felvonulás, tehát addig máshol közlekedem. Meg a békemenet se tetszik. Szerinted normális ember nem megy ki. Egészségedre, azt gondolsz, amit akarsz. Hál'istennek mások nem így gondolják. Szerencsére ezt nem te határozod meg, a te magánvéleményedtől függetlenül fel fognak vonulni, és ha te nem mész oda, semmit nem fogsz az egészből látni, és nem kell emiatt szenvedned. De valahogy még mindig nem válaszoltál arra, hogy mit is kéne csinálniuk a muszlimoknak a melegekkel?
2022. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!