Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szakad meg minden...

Miért szakad meg minden beszélgetés ami itt kezdődik gyakorin privibe?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem gondolják komolyan az emberek, csak unaloműzőnek jó nekik a másik.
2022. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Nekem 3 itteni beszélgetésből lett kapcsolatom.

Van aki meg tényleg ok nélkül eltünik. De aki nem ír vissza annak biztos van valami oka. Semmi nem történik ok nélkül.

2022. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt innen barátnőm. (sajnos)
2022. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert legtöbben nem ismerkedni jönnek ide.
2022. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de tök rossz. Megnyíltok egymásnak, vagyis úgy tűnik és a masik köddé válik. Már többször jártam így.
2022. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17:49 teljesen átérzem! :S
2022. júl. 28. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az élet. Ha a másik úgy érzi, hogy nem ti kelletek neki, akkor jobb is így, nem? Vagy amit akarnátok egy olyantól, akinek nem is jöttök be igazán?...
2022. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Más a felek érdeklődési köre. Az egyik fél kissé erőszakos, vagy domináns, a másik ettől megijed. Más a felek személyes stílusa, így nem feltétlen fogadja be a másikat. Van, aki csak szórakozik. Van, aki komolyan gondolná a beszélgetést, de mivel annyira magányos már, hogy csak a saját negatív-rossz életével van elfoglalva, így a másikkal nem foglalkozna, vagy a másik ráun az állandó negatív dolgokra.

Összetett probléma ez, és mindkét fél tesz érte, hogy "így" alakuljon...

2022. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl szeretek itt privátozni, beszélgetni emberekkel. Viszont átlagosan olyan emberek írnak rám, akik vagy passzív beszélgetőtársak, így hamar kifullad a beszélgetés, vagy a semmiért belémkötnek, esetleg betegesen perverzek. Én meg ott cseszem el, ha van egy normális fél, hogy elolvasom az üzit, aztán nincs időm válaszolni, közben el is felejtem, hogy írni szeretnék neki. Eleinte mindig bocsánatot kértem, hogy későn reagáltam, mostmár azt sem nagyon teszem, mert ördögi kör. Akinek "hiányzom", az úgysem hagyja annyiban és ír ismét, így én is jobban odafigyelek, hogy válaszoljak.
2022. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Részemről akkor szokott megszakadni, mikor unalmasnak találom a másikat:

Ha írok egy kisregényt, amiben több dologra is rákérdezek az előző üzenetéből, kifejtem a saját álláspontom/tapasztalataim, stb aztán ír rá 2 sort...

Én szeretek regényeket írni, szeretek érdeklődni, mivel tök jó érzés megismerni egy embert, ha ez nincs viszonozva, akkor nehéz/értelmetlen a beszélgetés.

2022. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!