Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan beszéljek vele?

Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

(Ha rossz a kategória elnézést)

Egy kis bevezetés

Új városba költöztem eddig soha sehol nem nagyon vagy egyáltalán nem voltak barátaim.. és most elhatároztam magam, hogy márpedig lesznek.. munkatársak “kilőve” mert Hàt miről beszélgetnénk a munkán kívül🤷🏼‍♀️

Szóval kb majdnem minden nap bejárok az egyik boltba (amikor dolgozni megyek mindig benézek de szabadnapomon is) és egy jó ideje feltűnt az egyik pénztáros fiú (kinézetre gondolok, illetve mindig szép napot kívánunk egymásnak és folyton mosolyog mikor sorra kerülök)

És így hogy barátokat “keresek” vagy hogy is fogalmazzak arra gondoltam, miért ne kérdezhetném meg Őt.. bár a nevét se tudom és tuti furán jönne ki és nem is szoktam dumálgatni senkivel, de na valahol el kell kezdeni

Bár van párom és tényleg csak haveri társaságot keresek (hogy ha például szabad napom van ne egész nap a lakásba kuksoljak vagy ne egyedül császkáljak a városba)


Na és itt jönne a lényeg hogy hogyan kérdezzek rá? Vagy mit kérdezzek egyáltalán?

Jó ez is úgy jön le mintha életképtelen lennék vagy ilyesmi, de tényleg sosem beszélgetek kb senkivel na és nem is szoktam ilyet csinálni, de jó lenne ha lennének barátaim, haverjaim..


Vagy ha esetleg mégis beszélek vele, nem lesz túl gáz?

Köszi, ha elolvastad!


25/N


2022. júl. 28. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy jó ötlet fiú barátok után kutatni? Keressél lányokat. A fiú félreérti a közeledésed.Azonnal párkapcsolat vagy szex reménye csillan fel a szemében.Másrészt a párod se biztos hogy örülne hogy más férfiakkal barátkozol.
2022. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!