Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van Facebookon csoport antiszo...

Van Facebookon csoport antiszociálisoknak?

Figyelt kérdés

27 vagyok. Jó munkahelyem van. Diplomám. Házam. Autóm.

De totalisan egyedül vagyok

A munkahelyemen se beszelgetek.

Nem ismerkedek

Ugy érzem kimaradok a világ jó dolgaibol

Van valami ilyen hely/csoport ahol ezt le lehet irni ?

Egyszerűen nincs kihez bensőségesen szóljak irjak.


2022. aug. 15. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb az az Introvertált Övezet. (De tudod te használni a facebookon a keresést.) De ez szerintem pont olyan csoport amit keresel.
2022. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy csoport eleve a szocializációról szól, szóval ez így ellentmondásos. De biztosan van.
2022. aug. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Az introvertált nem egyenlő antiszociálissal (amúgy el lehetne kezdeni okoskodni, hogy ez mást jelent, de sejtjük mire gondolsz, úgyhogy eltekintek ettől). Az introvetáltaknak kell egyedül töltött idő, hogy kipihenje magát, ezért nem akar minden nap kimozdulni és többnyire nem szeretik a céltalan csevegést (szép napunk van, nemde?). A kérdező pedig rossz szociális készségekkel rendelkezik és könnyen lehet, hogy amúgy extrovertált és azért érzi rosszul magát, mert nem tudja kielégíteni szociális igényeit.

Szerintem amúgy munkahelyen talán a legkönnyebb elkezdeni beszélgetni. Ha munka miatt úgyis valamit megbeszéltek, akkor lehet váltani pár szót nem munkával kapcsolatban is. Szépen lassan lehet egyre többet beszélni és így megoldod a problémádat.

Ha mindenképp facebook csoportot keresel, akkor keress rá valami ismerkedős/barátkozós csoportra, de ilyen helyen nem nagyon láttam még szimpatikus embert.

2022. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!