Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lánnyok nektek mennyire vonzó...

Lánnyok nektek mennyire vonzó egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

[link]



Miért van az hogy manapság elég sok csajszinak az ilyen fiúk jönnek be?

Ui: tudom hogy a srác gay és hogy a lánnyok nem azért puszilták meg halálosan szerelmesek belé,csak kíváncsi vagyok hogy manapság már miért vannak elnyomva a férfias személységűek.



2022. aug. 21. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Direkt tápos-csápos, nyálas homivá nevelik őket. Így akarják csökkenteni az emberiség népességét.

A lányokban meg erős az anyai ösztön, és pátyolgatják ezeket a szerencsétleneket.

2022. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

A lányoknak a jóképű srácok jönnek be.

Az lehet férfias, cuki típus is... alapvetően bármelyiket képviseled nézhetsz ki jól.

Lehetsz izmos, göndörhajú, barna szemmel... lehetsz vékony, szőke, kék szemmel. Tökmindegy, ha az arcod szép, akkor jó vagy.

2022. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Senki sincs elnyomva, mégis miről beszélsz... ?
2022. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez jelent valamit, akkor nekem a férfias férfiak jöttek be világ életemben. Meg is találtam 10 éve.:)

És csak ilyen ízlésű barinőim vannak.

2022. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Őt speciel nagyon megütném, mert nagyon irritáló a stílusa, de a kinézetével semmi bajom. Sosem voltam az arcszőrzet híve és a szőkék a gyengéim. A páromnak sem nő az arcán 3 szál szőrnél több és ez számomra tökéletes.


Egyébként szeretem a mosolygós, nyitott, őszintén lelkesedni és örülni tudó férfiakat. Nem szeretem, mikor valaki játssza az agyát és köntörfalaz, sosem kerülünk így közel egymáshoz. Mindig is olyanokba szerettem bele, akik nevetve kapnak fel és perdülnek velem egyet, ha hosszú idő óta először láttak. Szeretem, ha valaki kimutatja, mi zajlik a fejében.


Ami meg a férfias férfiakat illeti. Nos, többségük rendben van, de azért akad köztük olyan, aki számára a férfiasság egyenlő azzal, hogy undorító vagy. Hogy nem adsz magadra, nem ápolod magad, egy dagadt szőrös disznóvá nősz, akin mindenhol van szőr, csak a feje tetején nem. És akkora ezek a nagy férfiak kritizálják a nőnek még a kislábujján a körmöt is és b.uzizzák meg papucsozzák azt, akinek a párja az első, nem a tróger életmód és a nők cselédesítése.


Semmi baj egy nem túl maszkulin fiúval. Mint társ, szerintem könnyebb velük. Kommunikálni is meg megegyezni is a dolgokban.

2022. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem taszító a kinézete és a viselkedése is.
2022. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a lágy arcvonású férfiak tetszenek, mindegyik párom ilyen volt, utálom az arcszőrzetet. A párom is mindig borotválkozik, ő is jobban tetszik így magának :)


De Ton nem jön be. Ez a lányos stílus nem tetszik. De lehet egész helyes lenne. A Trió interjúban normálisan volt felöltözve, normálisan beszélt, szimpibb is volt ott :D

2022. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!