Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, ha néha utálom a nőket?

Normális, ha néha utálom a nőket?

Figyelt kérdés
Olykor kedvesek velem, olykor meg megkeserítik az életem. Bunkók és tudálékosak tudnak lenni. Tisztelet a kivételnek.

2022. aug. 26. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor már ne legyél hímsoviniszta, egységesen utálj mindenkit.
2022. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
53%
Normális.
2022. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
97%

Ilyenek az emberek, de nem hiszem, hogy csak a nők. Egy nő máshogy néz rád, mint a férfi és lehet téged is jobban érdekel, hogy egy nő mit gondol rólad.

Te döntöd el, de szerintem felesleges utálni egy nemet, nem szabad általánosítani, mert nem lesz könnyű párt találni.

2022. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Ha valaki bunkó velünk, akkor mind hajlamosak vagyunk magunkban zsörtölődni egy kicsit. Pl ha valakit fellök egy néni a buszon, mert muszáj elsőnek leszállnia, akkor esélyes, hogy azt fogja gondolni "ezek a rohadt nyugdíjasok olyan utálatosak, nincs is hova rohanniuk aztán lökdösik itt az embert".
2022. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Néha én is rühellem őket. Mondjuk néha mindenkit. Mikor össze-vissza sértődnek minden szarságon, meg sem lehet szólalni mellettük, mert pofákat vagdosnak arra, ha mersz önmagad lenni, de azért másokkal szemben pont ők a legnagyobb patkányok.


Tisztelet a kivételnek, azért van bőven. De vannak nőkre jellemző tulajdonságok, amiknek egyszerűen meg kellene szűnnie örökre.


26n

2022. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nőként azt mondom, normális. Én inkább már csak az idősebb korosztály társaságát kedvelem nőkben, a saját korosztályom (30), és a fiatalabbak társaságában az esetek többségében feszélyezve érzem magam. Van kivétel persze, de sajnos a többség a döntő.
2022. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor van probléma ha egységesen a női nemet utálod és nem az adott nőket akik bunkók veled!
2022. aug. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Igen normális, a mai nők elképesztő felszínesek és anyagiasak.

Nem csak férfiszámba nem vesznek ha nem vagy markáns állú macsó hanem emberszámba sem.

Sajnos a női IQ áltagban alacsonyabb mint a férfi IQ ezért ők az ösztöneiket követeik amelyek sajnos több százezer évvel ezelőtti állapotokra, törzsi állapotokra voltak programozva, és ezért van az, hogy szexulisan még mindig az erőszakos, buliban mindenkibe belekötő, izmos, tetkós nagymenő a legsikeresebb és nem a a romantikus, finomgyerek, szerelmes srác, akiket nyálasnak és bénának találnak.

Ezért nyugi, normális amit érzel.

2023. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!