Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a baj a mizu-val?

Mi a baj a mizu-val?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal,ma rá írtam,hogy szia mizu?És akkor írja,hogy úgy bírja amikor én ezt írom neki,mondom mert mi a baj ezzel?Hogy ez olyan jellemtelen.Én nem értem több millió ember kérdezi naponta ezt,neki meg ez is a baja.Már rendesen félek,hogy olyat írok neki ami nem tetszik,máskor is volt,már hogy leszólt. Például mikor írta,hogy rá számíthatok és én ezt megköszöntem,erre,hogy ezt nem szokták megköszönni és röhögős fej.Na ezen kiakdtam,szerintem igenis szokás megköszönni.Meg még volt más is,csak nem emlékszem rá.Úgy gondolom nem vagyunk egy világ ezzel a sráccal,de adok neki 1 esélyt szombaton nagyon akar velem találkozni,de valahogy nekem ez nem tetszik benne,hogy ilyen.Félek,hogy ott is olyat mondok ami miatt leszól engem.
2022. aug. 31. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben hagynám a francba. Ezek alapján egy fellengzős p.csnek tűnik, senkinek nincs rá szüksége, hogy kis beszólogatásokkal alázzák folyamatosan, olyan dolgok miatt, amik lényegtelenek. Ez az a fajta ember, aki beléd fog kötni valami miatt mindig, az se lesz jó, ha azt írod, hogy ,,Szervusz! Milyen napod volt ma, kedves Péter?". Semmi baj nincs a mizuval szerintem, pedig én már 31 vagyok (úgy képzelem, hogy te fiatalabb vagy), én is használom a barátaimmal...amúgy meg a srác nincs tisztában a jellemtelen fogalmával :D
2022. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én meg írnám, hogy nekem meg rosszul esik, hogy minden kis hülyeség miatt leszól. Ha van önkritikája, akkor abbahagyja, ha nem, akkor meg hagynám a francba a srácot.
2022. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nem egyeznek a szükségleteitek, a srác mélyebb, komolyabb beszélgetéseket szeretne, te pedig tökéletesen elvagy a small talkkal is. Hozzáteszem, közölhetné ezt normálisan is, beszólogatások helyett, amik sehova nem vezetnek csak rosszul érzed magad tőlük. Szerintem felesleges esélyt adnod neki, mert látszik hogy nem fogtok kijönni.
2022. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez olyan flegma stílus, de fiataloknál még oksé, elfogadható, vicces is:).
2022. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy fontoskodó, feltehetőleg hatalmaskodni vágyó alak, aki nem tűri az igénytelenséget.

Aligha fog társként tekinteni rád, szerintem jobb lesz a világnak, ha nem folytatod ezt az egyenlőtlen kapcsolatot.

2022. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig így indul a beszélgetés akkor lehet zavaró. Elképzelhető hogy mások is ezt írják neki.
2022. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kellene beszólogatnia, lehetne kedvesebben is közölni. Nálam alapjába véve a "Mizu?" egy több ideje tartó barátság esetén fér bele, bár ezt a kifejezést annyira én sem szeretem. Például egy idegennek erre nemigen tudnék mit írni. De ettől függetlenül nem bunkó módon adom a másik tudtára, hanem illedelmesen elmondom hogy én erről hogy vélekedek és ne vegye személyes sértésnek. Nos nem ismerem a srácot, így nem tudom hogy valójában milyen a temperamentuma, de ha neked rosszul esik nyugodtan mondd meg neki, és ha bunkón reagál rá akkor én a helyedben végleg elköszönnék tőle.
2022. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit ő ír az nem szokás, rettentő kellemetlen lehet egy ilyennel beszélgetni, amikor minden hangyaf*sznyi, jelentőségtelen dolgot kifogásol, éretlen még ez a gyerek egy kapcsolathoz.
2022. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az éretlen gyerek 38 éves,én pedig 29 vagyok.De különben tényleg idegesítő tud lenni mikor ezt csinálja.
2022. aug. 31. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan azt hittem hogy ez egy tinikérdés. Téged kérdező max 16-nak hittelek, a srácot meg 18-20 körül.
2022. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!