Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiú vagy lány nyakában ül ez...

Fiú vagy lány nyakában ül ez a srác?

Figyelt kérdés
2:08.52-nél... nem tudom eldönteni :D Szerintetek? (nincs meg ez a koncert jó minőségben valahol?)
2022. szept. 3. 15:25
A kérdező szavazást indított:
fiú
lány
12 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. szept. 3. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Hogy nem tudod eldönteni? tök egyértelmű, hogy csávó.
2022. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miből egyértelmű? Szerintem elég nőies vonásai vannak, csaj is lehetne...
2022. szept. 3. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

3

A vonásaiból semmi sem látszik, csak hogy elbír egy 80-90 kilós csávót. De iagazd van, tuti nő...

2022. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, egy nő sem bír el egy csávót sem, neeeeeeeeeeeem......... *face slap
2022. szept. 3. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
1 nem látszik kb semmi belőle 2 amúgy miért olyan fontos ez?
2022. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 jah bocs, nem tudom, hogy olvastam ezt, de azt hittem az a kérdés csávó ül e a nyakban :DDD


Aki alul van az tényleg nem látszik eléggé, szerintem akkor sem látszana, ha jobb lenne a felvétel. Ha lelassítod 0.25re az sem segít. De amúgy ha csaj lenne, akkor szerintem óvatosabban viselkedne fent a csávó, figyelne a csajra jobban, meg lenne valami poénos a viselkedésükben szerintem.

2022. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!