Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Mi volt az a legevidense...

Fiúk! Mi volt az a legevidensebb jel, amit küldtetek egy lány felé, ő mégsem vette a lapot?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tetszett nektek egy lány, küldtétek neki a jeleket ezerrel, ő viszont nem értette.

2022. szept. 5. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
A fiúk nem szoktak jeleket küldeni, ez a lányok szokása.
2022. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Rámosolyogtam, a szemébe néztem, ajándékot vettem neki(születésnap avagy névnap), kerestem a társaságát..aztán kiderült már van valakije azóta.
2022. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Inkább nem akarja venni a lapot.
2022. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Elhívtam találkára. Nem jött el.
2022. szept. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen "jelek" még a nőktől is gáz, mivel 8 ezer értelme lehet valaminek és ha nem azt látja bele a másik ami a terv volt, abból óriási gondok vannak.


Másrészt pedig egy nő nem "nem veszi a lapot", hanem lerázza a képed és imádkozik, hogy hagyd békén.

2022. szept. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Elé állni azzal, hogy "tetszel, és szeretnék járni / randizni veled" túl bonyolult lenne? -.-


Ezek a jelek annyira egyértelműek, hogy az esetek nagy részében vagy csak a küldőjük tudja, hogy mit akar velük a másik tudtára adni, vagy pedig eleve ő az egyetlen, aki egyáltalán tud róla, hogy küldi őket. Nem majmok vagyunk már, hogy mindenféle kétes metakommunikációra legyünk kénytelenek hagyatkozni. TESSÉK EGYENESEN BESZÉLNI! Az egy alaptalan hülyeség, hogy a lányok rögtön kiolvassák az összes gondolatodat a fejedből két pislogás alapján. Maximum a sok önkifejezésre képtelen csávó miatt jobban rá vannak szorulva, hogy morranásokat és vállrándításokat próbáljanak értelmes mondatokká fordítani. De az is inkább úgy néz ki, hogy hárman-négyen összeülnek, aztán próbálják kitotózni, hogy vajon azért csinálod, amit csinálsz, mert elbambulsz, mert anyukádék udvariasnak neveltek, mert barátkozni akarsz, mert valamilyen szívességre akarod kérni, vagy mert fel akarod szedni. Úgyhogy, nem kell ilyen fölös körökkel fárasztani egymást.

2022. szept. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Mondtam neki: Szétkurnám a seggedet.

Erre szó nélkül továbbment. Jó nagy bunkó mi ?

Mi lehetett volna ennél egyértelműbb ?

2022. szept. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Itt vette a lapot, csak nem akart kapni az ajánlaton. A kérdező olyan szituációt vázolt, amiben a csaj nem érti, hogy mit akar tőle. Nem olyat, amiben érti, csak elutasítja.
2022. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"Mondtam neki: Szétkurnám a seggedet."


Milyen jó hallani, hogy még nem halt ki teljesen a romantika 💓

2022. szept. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Előzékenyen küldtem neki képet a farkamról nyitásként, erre úgy tett mintha nem venné a romantikus célzást és kitérőleg elkezdett tök irrelevánsan másról beszélni, például édesanyám foglalkozását találgatta (rosszul, mert nem is szexmunkás a mami), meg a feltételezett mentális kórtörténetemről.

Nők... 🙄 Semmi sem elég jó nekik, soha. 😿💔

2022. szept. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!