Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Homoszexualitás igen, LMBTQIA+...

Homoszexualitás igen, LMBTQIA+ nem?

Figyelt kérdés
Van itt köztetek olyan, akinek nincs baja a homoszexuális életmóddal, és ezzel együtt kifejezetten ellene van az amerikából származó LMBTQIA+ mozgalomnak?

2022. szept. 14. 20:41
A kérdező szavazást indított:
A homoszexualitás rendben van és az LMBTQIA+ szervezet is.
A homoszexualitás rendben van, de az LMBTQIA+ szervezet nem.
Nem szeretem se a homokosokat, se az LMBTQIA+ szervezetet.
Még nincs álláspontom a kérdésben.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Mutass rá légyszi erre az egyöntetű "LMBTQIA+ szervezetre", mert én nem tudok ilyenről.


Egyébként azt tudod, hogy az LMBTQ nem merül ki a homoszexualitásban? Mivel nem csak a szexualitás tartozik bele, hanem a nemi identitás is, heterók is esnek a mozaikszó esernyője alá.

2022. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a TQ-val van bajom...
2022. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Darius- ***** válasza:
25%

Mar egyszer irtam valahova, hogy hova mar nem tudom.

Lmbq szervezet, ha barki nem tamogatja nem lesz homophob.

Tehat a melegeket toleralom, sot azt is érzékeltem, hogy megertobbek hozzam, mint a velem azonos nemuek, engem nem zavarna az sem , ha osszehazasodhatnanak, de a Soros és tarsai tamogatta Lmbtq -t ellenzem addig ameddig élek.

2022. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Van akinél még nem csengett le a Sorosozás? Pedig azt hittem az ostobábbak is beleuntak.
2022. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1-es, akkor merülj el jobban a témában. Persze, papíron többen beleesnek, a valóság pedig az, hogy a keményvonalas LMBTQIA+-os aktivisták nagyon jól megkülönböztethetők és meg is különböztetik magukat a klasszikus homoszexuálisoktól pl. Ezért is tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok a többiek válaszára.
2022. szept. 14. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Mit csinálnak az aktivisták?

Mármint milyen hátrány ér általuk? Miben változna meg az életed ha nem lennének? (pl félelemben élsz miattuk?)

2022. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Sima klasszikus homo-ként én azt látom, hogy az egyik oldal a kisebbségi komplexuasaiból adódóan folyamatosan túlkompenzál (már önmagu(n)k megnevezése is kész agyrém: LMTQQIIAA2SP+), amitől a másik oldal rögtön hisztériás rohamot kap és földön hemperegve jajveszékelve sátánt kiált. Marhára túl van ez tolva mindkét fél részéről, pedig a megoldás rém egyszerű lenne: Mindenki nyugodjon le a francba és foglalkozzon a saját maga dolgával, a saját életével és hagyja a másikat békén, nyugodtan élni. Nem kell itt folyamatosan egymást hergelni.
2022. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
*a B kimaradt a betűsor felsorolásból.
2022. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Meleg vagyok, de ez a woke-gay szivárványterrorizmus hányinger.
2022. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!