Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van olyan akció a...

Miért van olyan akció a szórakozóhelyeken, hogy a hölgyeknek a belépés ingyenes?

Figyelt kérdés

Ennyire kevés lány jár alapból, és így próbálják őket becsábítani? A fiúk meg habzószájjal várják, hogy mikor jönnek új prédák?

(egyenjogúság ilyenkor nincs, amikor a nők kapnak különleges bánásmódot? Amikor, ha nem engedem be őt az ajtón, akkor én egy udvariatlan paraszt vagyok? Vagy ha késő éjszaka nincs erőm már minden egyes női ismerősöm hazakísérni? -Félreértés ne legyen, nagyon szívesen hazakísérek párat, de már ne legyen elvárás, hogy ezt nekem KÖTELEZŐ megtennem, mert férfi vagyok...)



2022. szept. 17. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert te szívesen mennél egy olyan buliba ahol csak pasik vannak?
2022. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, de olyanba se, ahol csak azért vannak nők, mert 500-1000ft-tal olcsóbb nekik, mert akkor annyit is érnek
2022. szept. 17. 13:04
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, valld be hogy a virslipartit szereted és zavar hogy csajok is vannak a buliban.
2022. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom alapból több a férfi a földön, mint a nő. Ha azt feltételezzük, hogy mindenki hetero és monogám, még akkor is kisebb esélye van egy férfinek párt találnia, mint egy nőnek, szimplán matematikai alapon. Ebből kiindulva egy buliban is kevesebb nő lesz, tehát tenni kell valamit azért, hogy több nő legyen, mert a nők meg bevonzzák a palikat.

Ez egy marketingfogás egyébként. Bemegy a nő ingyen, de fog fogyasztani is valószínűleg, függetlenül, hogy meghívják, vagy fizet magának, az a helynek haszon. Sok a nő, odamegy a sok csajozni vágyó férfi, kifizetik a belépőt és fogyasztanak is. Mégtöbb haszon.

Viszont ez fordítva nem működne, hogy fasziknak free, és erre majd özönlenek oda a nők.

2022. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy a fene nagy egyenjogúságban most - 2022-ben - milyen szinten alakultak át a szokások, de amikor én voltam suhanc, akkor is alap volt, hogy a fiatal lányokat a szórakozó helyekre ingyen engedték be.

Vélhetően ez azért volt, ill. van így, mert anno, az volt a szokás, hogy bármerre is mentek, bármit is tettek együtt a fiatal párok, a költségeket a férfinak illett állnia. A lányoknak ennyivel könnyítették meg a párválasztást, ill. szórakozás lehetőségét. Az akkori fiatal férfiaknak természetes volt ez a társadalmi szemlélet, elfogadták, hogy ebben meg kell felelniük, ha akarják valamire is vinni az életben.

Volt például ezzel párhuzamban egy olyan - sehol le nem írt, de eléggé következetesen behajtott - elvárás is a társadalmon belül, hogy aki megkörnyékezett egy lányt és még nem teljesítette a "hazafias kötelezettségét", - azaz nem volt még "katonaviselt", - arra nem is tekintettek férfiként. Ez főleg az após-jelöltek részéről volt kritérium, de voltak asszonyok is, akik hasonló indokokat sorakoztattak fel a lányuk, lányaik védelmében, amikor kimutatták, hogy nem szimpatikus nekik egy ürge. Sőt! Hiszed vagy sem, "szentségtörés" kategória volt 18 életévét be nem töltött nők megkörnyékezése! -Teljesen mások voltak akkoriban a társadalmi, erkölcsi normák!

2022. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt már Al Bundy is megmondta: Szép nők gyönyörű autót hirdetnek, ronda nők meg ... golfütőt"
2022. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert vonzzak a csavokat akik sokat koltenek 😀
2022. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De jó lehetett, akkor 18 éves érett fejjel randizhatott egy lány, most meg már 14-15 évesen is nyugodtan hempereg a fiújával, vagy azzal, akivel csak úgy kavarnak... Nincs is szükség már kapcsolatra, meg az azzal járó elkötelezettségre, hanem csak a pozitív oldalát maxolják ki
2022. szept. 17. 13:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez már 15 éve is így volt. Egyszerűen azért, mert oda mennek a férfiak ahova a nők járnak és nem fordítva. Tehát ha be akarod vonzani a bulizókat az saját helyedre, akkor a nőket kell rávenned, hogy menjenek oda. Ez nem lovagiasság vagy bármi más.
2022. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Hogy jön ide az egyenjogúság? Ez szimpla üzlet.


Az adott helynek nyilván az a jó, ha sok vendég van, sokan fogyasztanak. Azt meg a barlangban lakás óta tudjuk, hogy a nők vonzzák a férfiakat is.


Amúgy meg mi lenne szerinted a jó megoldás?


Mert ha a nőnek is belépő van, akkor kevesebb a nő = virsliparti.

Ha meg a férfiaknak is ingyenes, akkor minden jöttment csóró oda megy = proli virsliparti.

2022. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!