Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt az a szituáció,...

Mi volt az a szituáció, amikor nem tudtad eldönteni, hogy tetszel a másiknak és akar valamit vagy csupán kedves?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 13:48
 1/8 anonim válasza:
92%
Ilyenkor a legjobb, ha tovább informálódsz a helyzetről, figyeled az apróbb dolgokat, jelzéseket. Egyszer úgy is ki fog derülni, hogy kedvel-e téged vagy csak szimplán ilyen természetű.
2022. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak akkor nem tudom eldönteni, ha bele vagyok zúgva valakibe. Akibe nem vagyok belezúgva, arról simán levágom, hogy bejövök-e neki vagy sem.
2022. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Jelenleg nem vagyok ilyen szituban.
2022. szept. 20. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy edzéstársammal pont így vagyok, egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy tetszem neki, vagy csak kedves
2022. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig így vagyok , képtelen vagyok eldönteni ezt a férfiaknál .
2022. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy szól, hogy mi volt az a szituáció…stb. Ez azt jelenti, hogy ki kellene fejteni az adott helyzetet, mert erre irányul a kérdés. Aki nem akarja leírni, megértem, de nem értem miért válaszol akkor. Az olyan válaszokra, hogy én is így vagyok meg az edzőtársam így meg úgy nem tudok pozitívat adni, mert nem válasz a kérdésre.
2022. szept. 20. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor leírom az egyiket. Volt egy pasi, akivel általában munka miatt találkoztam. Mikor összeakadt a tekintetünk , mindig olyan ,,mélyen " hosszan a szemembe nézett. Mikor az egyik kollegam elkezdett dicsérni ,a pasi rám mosolygott és ezt mondta:csodálatos lány az biztos. Mikor autóval voltunk és kiszálltam, felém fordult és mondta, hogy örül, hogy láthatott. Ez pedig egy tök ártatlan, általános mondat, de valahogy mégis megdobbant a szívem. Végül sosem tudtam meg, hogy akart e valamit .
2022. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ez az! Leírtak alapján elég egyértelműnek tűnik, hogy felkeltetted az érdeklődését. :)
2022. szept. 20. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!