Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már olyan, hogy egy...

Történt már olyan, hogy egy összejövetelről előbb el kellett jönnöd, mert valami miatt nem érezted jól magad?

Figyelt kérdés
Nem betegség miatt, hanem mert valaki sértőt mondott, vagy nem volt jó a hangulat, vagy negligált a házigazda és a többi vendég, stb. Én nem voltam még ilyen helyzetben, de ha valaki igen, akkor leírhatja
2022. szept. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én utálom a nagy tömeget. Ha van valami kisebb összeövetel az meg mégrosszabb. Inkább beülök a kocsiba ha van rá mód. Persze ha olyna a szitu akkor nem. Csak ha megtehetem mert amúgy senkit nem érdekel.
2022. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Psycho ***** válasza:

Voltam külső szemlélője is ilyennek, meg éltem is át ilyet. Előbbi egy összeveszés volt egy kerti bulin. Bár a srác alapból elég ideggyenge volt... valami olyasmin rágott be, hogy szerinte elrejtettük a lakáskulcsát (semmi akaratlagosság nem volt benne, és meg is lett a kulcs), de beszólt mindenkinek, majd sértődötten lelépett.

Más kérdés, hogy utána inkább csak jobb lett a hangulat 😂


Az én esetemben annyi volt, hogy spanoménkál voltam fent, és ott volt a barátnője is. 10-20 perc beszélgetés után ezek elkezdték nyalni-falni egymást, én meg csak néztem ki a fejemből, hogy hellooo! Itt vagyok én is amúgy!

Megpróbáltam bedobni egy-két témát, de mivel pár mondat után megint egymás szájában kötöttek ki, mondtam nekik, hogy mennem kell, és leléptem.

2022. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!