Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben melyik szórakozóhe...

Debrecenben melyik szórakozóhely/bár/kocsma a legjobb?

Figyelt kérdés
Ahol kulturált emberek vannak, inkább fiatalok, lányok is nagy számban, és lehet akár ismerkedni. Nem ilyen alja helyre gondolok, ahová lerészegedni járnak, nyilván alkohol ha van az jó, csak nem tipikus versenyivós alkesz kocsmára gondolok, hanem ha lehet így fogalmazni, elit helyre (csúnyán fogalmazva sznob), vagy ha nem is elit, többnyire egyetemisták vagy fiatalok járnak oda. Milyen helyeket tudtok erre a célra?

2022. szept. 22. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A Víztoronytól a Krúdyig, a Next-től a Pálmáig bármelyik a Nagyerdőn, a belvárosban meg se szeri se száma.

Én pl. ilyet nem is ismerek:

"Nem ilyen alja helyre gondolok, ahová lerészegedni járnak, nyilván alkohol ha van az jó, csak nem tipikus versenyivós alkesz kocsmára gondolok"

Melyek ezek?

2022. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor pl. Svejk, Ibolya, belvárosban a Drazsé bár is ilyen?


Kint a Pikolo pl. nekem érdekes volt finoman szólva is a Kassain. Nem is kommentálom inkább részletesebben.

2022. szept. 22. 14:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezekbe nem járok, nem tudom milyenek. (nem is tudom hol van a Svejk vagy a Drazsé?)

Amelyeket leírtam az 1-ben azok normális helyek. Nem olcsók ugyan, de pl. rengeteg egyetemista is meg tudja fizetni.

2022. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A Next amelyik az egyetem mellett van majdnem az új háznál? Az nagyon jónak tűnik képek alapján. Sokan szoktak általában lenni?
2022. szept. 22. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Pontosan: az új ház alatt.

Ha igyekszel beférsz még - talán...:)

2022. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezüst oroszlán söröző, Pacsirta Söröző
2022. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Ja és a Bocskai Büfé.
2022. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez gondolom trollkodás volt.
2022. okt. 1. 08:52
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért lenne trollkodás, voltál már pl. a Pacsirtában? Tök kulturált hely van kerthelyisége is és olcsó. Az ezüst oroszlán családias, a bocskai büfének meg van kiülős része, és egyik se olyn drága mint a felkapott belvárosi helyek. Egy látogatónak ezek a helyek adják meg a debreceni kocsmavilág valóságát, meg a helyi folklórt.
2022. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Ahol kulturált emberek vannak, inkább fiatalok, lányok is nagy számban, és lehet akár ismerkedni. Nem ilyen alja helyre gondolok, ahová lerészegedni járnak"


Ezeknek a kritériumoknak is megfelel? Én nem a kocsmavilág valóságát akarom meglátni, ha elolvastad értelmesen a kérdésem. Képek alapján nem volt túl bizalomgerjesztő amit láttam ezekről a helyekről

2022. okt. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!