Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki kerüli azt azándékos...

Ha valaki kerüli azt azándékosan hogy a szemetekbe nézzen ti sem tisztelitek azzal meg hogy rá nézzetek,vagy hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen sikerül az emberek szemébe néznem,ez nagyon kellemetlen nekem,de amikor végre sikerül valakinek a szemébe néznem,már a másik fél "elhúzódik".Úgymondva szándékosan kerülni kezdi a tekintetem.Engem ez nagyon zavar mert pont én szeretném megtartani magam körül a falat,és végül mindig az jön ki hogy azt veszem észre hogy rá bámulok az illetőre hogy most mi a fene van.A végén még az jön le,hogy én erőltetem a szemkontaktust,ez olyan kínos.Ti mit tennétek a helyemben?
2022. okt. 4. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értelek, komolyan.

A kérdésben azt írod, hogy szándékosan nem nézel a másik szemébe.

Aztán az első mondatod mintha azt sugallná, hogy félénk vagy, könnyen zavarba jössz, ezért nem nézel rá.

Majd lejjebb már azt írod, hogy meg szeretnéd tartani a falat magad körül.

Távol akarod tartani magadtól az embereket vagy sem? Mert az csúnya játék, hogy a másik kepesszen miközben te ignorálod, majd mikor megunja a dolgot, akkor értetlenkedsz.

Olyan ez, mintha folyton azt mondogatnád, hogy "hagyj már, hagyj már", majd mikor otthagy, akkor utánakiáltanál, hogy "miért mész el?".

2022. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1/1 pontosan.Nagyon nehéz azámomra a világ ,felfogni ,teljesíteni ,műkődni polgárként.Más vagyok mint más.
2022. okt. 4. 22:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!