Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lánnyal randizok, sötét(nem...

Lánnyal randizok, sötét(nem túl sok fényt) beülős, borozgatós vagy valami hasonló helyet keresek. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek egy jó helyet Prágában, az jó lesz?
2022. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami pincét keress.
2022. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+1 a pincére. Bár most magyon tele lesznek, Eger, Villány, stb... jön a szezonja... talán még előtte vagyunk.
2022. okt. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Leveltetu ***** válasza:
100%

Nem tudom hanyadik randi, de en az ellenkezojet javasolnam, napfenyes seta sokkal romantikusabb egy lanynak, elobb tapogatozz, hogy o mit szeretne, majd olyan beulos hellyel lepd meg ami tuti biztos az o izlese (es nem a tied).

Ha mar ezen mind tul vagyok es tudod, hogy o az ilyen borozgatos sotet helyeket kedveli akkor az elso ilyen beulos is megteszi, nem kell ezert kulon keresgelni special helyeket, a lenyeg, hogy hangulatos legyen es szeretheto hely.

2022. okt. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mennék veled pince borozóba.

Világos, napfényes helyre, ahol látlak, látom a szemedet, figyelem, ahogy beszélsz, viselkedsz.

Nem borközi állapotban, hanem teljesen józanul.

2022. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!