Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz,hogy a börtönökbe az...

Igaz,hogy a börtönökbe az elítéltek 90%-a roma?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulnak egy fehér emberhez a börtönben?
2022. okt. 4. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz. A 98 százalékuk az.
2022. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha a hazai börtönökre gondolsz akkor nem igaz, szerintem durván 50% a romák aránya. Úgy nagyjából fogvatartottak 20%-a külföldi állampolgár, nagyon sok köztük az embercsempész.
2022. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
A kettes egy ultraliberális együgyű idióta. 90-95 százaléka cigány bizony.
2022. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg 95%-a a roma. Volt ismerősöm magyar aki bekerült. Úgy megverték, hogy lebénult teljesen. Nem tudni miért, de valószínű mert magyar volt és lehetett egy rossz elszólása vagy bármi.
2022. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Lehet.

De tuti hogy az elítéltek nagy része primitív és agresszív!

2022. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
#3: Nagyjából valid BV-s adat. Rengeteg embercsempész van most bent. De a hely is válogatja. Gazdasági bűncselekményes BV intézetben több a fehér. Erőszakos cselekményesben több a cigány. A fiatalkorúaknál is felülreprezentált a cigány.
2022. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
50-70%, megyétől függően. Már pár kérdés alatt linkeltem a tanulmányt. Most mobilról nem tudom előszedni.
2022. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Na, nyomára akadtam...


[link] [link]


201. oldal


[link]

2022. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy kell velük viselkedni magyarként,hogy ne szálljanak rá az emberre?
2022. okt. 4. 18:54
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

A lakosságban elfoglalt arányukhoz mérten felülreprezentált, de az intézményi létszámba olyan átlag 50%. De ez intézményenként változó, függ az intézmény minősítésétől ( fogház - börtön - fegyház), földrajzi elhelyezkedésétől, az ott fogvatartottak jellemző elkövetési módjaiktól, elkövetett cselekmények minősítésétől.


3-as

Nem vagyok "ultraliberális", mielőtt rám is rám sütnéd ezt csodás "érvedet. És veled ellentétben nagyon sokat jártam/ járok BV intézetekben a munkám miatt, nem csak a külső falaikat látom nagy néha ha elutazom mellettük.

2022. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!