Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány ember köszönt titeket,...

Hány ember köszönt titeket, mondjuk születésnapon? Vagy hányan tudják facebook-emlékeztető nélkül is a napot, és köszöntenek is? Vagy hány emberrel ünneplitek a karácsonyt például?

Figyelt kérdés
Vagy: ha tudatjátok valakivel, hogy betegek vagytok, a következő napokban, hetekben hány ember kérdezi meg, hogy vagytok, meggyógyultatok-e?
2022. okt. 9. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Faceb nincs megosztva igy szinte senki nem köszönt csak azok akikkel az életben is kapcsolatban vagyok.

Az meg nem sok.


Néha el vagyok hűlve hogy nem barátok vagy rokonok köszöntenek, hanem olyanok pl mint az ex, vagy olyan ember akivel korábban összevesztem, vagy olyan aki bántalmazott régen, a leglehetetlenebb embereknek jutok eszébe.

Akiktől meg valóban várnám mert jó a kapcsolatunk, vagy szeretem őket vagy szivemben vannak, meg rám sem írnak köszönteni.


Hihetetlen mik vannak néha.

2022. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Karácsonyt családdal+párommal. A szülinapot pedig minél kevesebben tudják annál jobb. Már rég levettem fészről. Egyáltalán nem tulajdonítok neki semmilyen jelenltőséget, számomra ugyanolyan nap mint a többi.
2022. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Névnapomon pl egyetlen egy ember köszöntött fel aki korábban bántalmazott.

Egy embernek jutok csak eszébe, egy bántalmazónak.

Neha el tudnám magam bőgni.

2022. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-3. Nem sokan tudják mikor van a születésnapom.

Facebookon egy kamu születésnap van megadva. Nem szeretem ami ott megy. Feldobja hogy X ismerősödnek születésnapja van jelezd hogy gondolsz rá. Aztán megy sorban mindenki. Az köszöntsön fel aki tudja mikor születtem.

2022. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs kint facebookon, pont azért, mert azt akarom, hogy olyanok köszöntsenek föl, akik maguktól tudják. Ilyenek nincsenek. Szerintem a hogylétem felől se érdeklődnének. Négyes, a kamu születésnap mire jó? Decemberben van mondjuk, de kiírtad facebookra a júniust, és akkor köszöntenek százan? Köszöntenek ketten? Egy fals napon? Ez mire jó neked?
2022. okt. 9. 09:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Csaladom, sajat oldal & ferjem oldalarol a kozeliek, nehany barat. Igaz ez szuli & nevnapra, es karacsonyra is. Fbn nincs kinn.
2022. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Arra jó hogy:

1.Nem szeretném ha Facebook marketing célra használná a személyes adataimat.

2. Titkos amúgy is.

2022. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hatos, két családtól is a közeliek, plusz néhány barát...hiszen az lehet húsz ember is. Mindezt facebook nélkül? Valamit nagyon jól csinálsz, népszerű vagy, gratulálok.
2022. okt. 9. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülinapra 7, apukám, tesóm, plussz barátok. Nincs facebookom.
2022. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
családból 1-2 ember + a párom. A nagyvilág nem tud semmiről.
2022. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!