Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 14 év alatt ha valakinek...

14 év alatt ha valakinek rendőrségi ügye van mint pl lopás, Az már bekerül az erkölcsi bizonyítványba bejegyzésként?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Hat remeljuk...
2022. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, de remélem igen.
2022. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Vicces ez a bizonyítvány dolog, mert bármennyi idős az ember, bármilyen értékeket képvisel, akár rendőr felmenővel is rendelkezhet, ha olyan helyen dolgozik, ahol szolgálja az embereket érdekeit, de bűnöst csinálnak belőle, aki meg humán területen dolgozik, bőven elég az, hogy gazdag, ott árt a másiknak, ahol akar. A többi vezető is ilyen tulajdonságokat képviselhet. Úgy könnyű érvényesülni, hogy te teremted meg a szenvedést másoknak, aztán nekik kell bizonyítani. Én nem loptam soha, nem is fogok, de amennyi jelzőt kaptam igazságtalanul úgy, hogy mindig én vagyok a normális, szorgalmas, meg nekem kell a megoldásokra törekedni, aztán engem nyomnak el, az gáz. A munkahelyre is kellene pár program, ami segítene a vezetők érvényesülésében, mert marasztalni nem akarnak senkit, emellett szabályok mentén haladni sem.
2022. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Legalabbis 10 eve meg igy volt.. engem 17 evesen vittek egyszer fogdara meg rabositottak. (En csak graffitiztem meg osszebunyoztam vkivel) Mivel 18 alatt voltam nem volt mas ugyem es utanna se igy elevult 😁 A fiatalok csinalnak ezt azt foleg a fiuk, nem lenne ertelme ezert megpecsetelni oket..
2022. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 14 éves kor alatt nem büntethető, ezért semmiképp nem. Nem is ellene indítanak eljárást, hanem a szülei ellen, de az sem feltétlen büntetőeljárás, hanem rájuk állítják a családsegítőt, gyámügyet, ilyenek.

Én is emeltem el egyszer hatodikban egy rágót, csúnya lenne, ha emiatt nem kapnék még 30 év múlva se normális állást.

2022. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Bekerül, de (semmi) nem marad benne örökre.

Mindennek van egy elévülési ideje, ami után az adott tételtől "megtisztul" az erkölcsi.

2022. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!