Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szánalmas/átlag...

Mennyire szánalmas/átlag alatti a szociális életem?

Figyelt kérdés

Ma megkaptam egy tipikus okoskodó, mindent jobban tudó személytől, hogy nekem buliznom/haveroznom kéne, ha már családom nincs 30+ évesen. Viszont elgondolkoztam rajta, hogy amúgy igaza lehet, szóval ezért írom ki ezt a kérdést.


Valóban elég gyér a szociális életem.

Van 2-3 barátom, akik nem is ismerik egymást. Velük átlagban 2 havonta találkozom. Ezen kívül van pár ismerősöm, akik szóbaállnak velem, ha mondjuk beszélgetni támad kedvem, vagy segítségre van szükségem. Van két unokatesóm, akikkel szintén ritkán szoktunk összefutni. Összességében minden hónapra jut max. 2 ilyen haverozós, barátozós nap.


Home office-ból dolgozom, szóval a munkahelyi szociális élet is nagyrészt kiesik.


A hétvégéim 80%-át vagy apámnál, vagy anyámnál töltöm (ezt ők nálam jobban igénylik, én magamtól ritkábban járnék), egyébként egyedül élek egy albérletben. Emberek közé a fentieken kívül nem nagyon járok. Barátnő sincs most.


Tudni kell, hogy mindig is "antiszocnak" tartottam magam, nem is nagyon van igényem a társaságra. Ha rendesen bejárnék dolgozni, teljesen elégedett lennék a szociális életemmel. Most is csak a rendes munkahely hiánya miatt érzek valóban hiányt ezen a téren.


Csak kíváncsiságból, mennyire szánalmasnak/átlag alattinak ez az életvitel emberi kapcsolatok terén?


Illetve mit tanácsolnátok, hogy a home office okozta űrt kitöltsem?


30+ F


2022. okt. 15. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas szerintem, átlagos felnőtt lét. Ha neked amúgy alapból nincs igényed többre, akkor ne hagyd, hogy az ilyen majmok rossz érzést keltsenek benned!


Ha meg van, akkor érdemes lehet bejárni.

2022. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy más szerint milyen a szociális életed, hanem hogy te mennyire vagy elégedett vele. Az írásod alapján neked ez megfelel, tehát már bocsánat, de ki a francot érdekel, hogy egyeseknek ez nem lenne elég? Talán jobb lenne magadra erőltetni heti egy bulizós napot, amit egyáltalán nem élvezel?
2022. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Eleg gyer, lega sportolj vmit vagy talalj hobbit ha mar antiszoc vagy.. de a te eleted, ha jo igy 🤷
2022. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
30 évesen már hova buliznál? Meg minek? Azt eddig kellett volna.
2022. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanez, csak 30+N
2022. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30 ev az semmi. Mindenki bulizik ugyanugy. Sokan 25nek se neznek ki. Persze van aki 40nek. Lehet nekik mar nem all jol 20asokkal, csak a korosztalyaba.
2022. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!