Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el, hogy rám...

Hogyan érjem el, hogy rám írjon messengeren? az új fiu osztálytársam akivel már beszéltem élőben ,( de nem sokat) facebookon is vissza jelölt, mikor bejelöltem.

Figyelt kérdés
Az új fiu osztálytársam akivel már beszéltem élőben( de nem sokat) facebookon is vissza jelölt, mikor bejelöltem. Mit tegyek, mit rakjak ki, hogy ő írjon rám? Valaki valami ötlet?

2022. okt. 18. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat!
2022. okt. 18. 18:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz fogalmazásért siettem.
2022. okt. 18. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne várj rá, írj rá te. Tegyél érte ha akarsz valamit.
2022. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem írsz rá te? Vagy miért nem személyesen próbálsz ismerkedni vele? Ne legyél már ennyire életképtelen...
2022. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
küldj neki putszér képet
2022. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűbb dologgal kezd. Pl.: van olyan tantárgy, ami nehezebben megy? Kérd meg, hogy segítsen benne.
2022. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki egy olyan zenét, amit tudod, hogy szeret.
2022. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darius- ***** válasza:
100%
Sima, ha uj akkor azt lehet mondani ismerkedos tipus vagy és megismernél minden uj osztalytarsat. z lehetne akezdés, de ha tobbet akarsz majd késobb megmondod neki. Az egyenes beszéd mindig jobb.
2022. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció!

Így hívják a kulcsot mely a kapcsolatokat kialakítja.


Mivel van lehetőséged személyesen is lépni, javaslom szólítsd le s beszélgessetek.


Kezdetben kezeld emberként, mint bárki mást s ne az vakítson el, hogy tetszik.

A sima ismerkedés után elválik mi lesz.


Ám javaslom: házi nyúlra ne lőj, főleg ha még sok idő van vissza suliból, mert megszívhatod, ha pl összejöttök s szétmentek, majd nézhetitek egymást ballagásig.


A neten várakozás és kezdeményezés gáz és számtalan hátránya van, ha érdekel kifejtem a pszichés dolgoktól a kommunikációig.

2022. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: beszéltél már vele, ideje többet kommunikálnod, ám ha nem igazán érdekled se emberként, személyiségként se, ne erőltesd.
2022. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!