Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kell elképzelni amikor...

Hogy kell elképzelni amikor azt mondják hogy "menjél el bulizni"?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen emberi társsaságom, igyak be itthon aztán ha elég szociálisnak érzem magam jelenjek meg valami helyen?
2022. nov. 4. 23:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jó ha 2 ilyen házibulin voltam, többi inkább ilyen hapsik összeülnek és isznak reggelig volt, bár már nem szeretem az italt.
2022. nov. 4. 23:26
 2/17 A kérdező kommentje:
Jah bocsánat 3 ilyen házibuliban voltam
2022. nov. 4. 23:27
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak szexre vágyom, hátha valami ittas nővel összejön.
2022. nov. 4. 23:31
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
inkább pszichológushoz kéne menned
2022. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megint miért?
2022. nov. 4. 23:44
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

ha csak azért mennél bulizni hogy részeg nőket vegyél rá szexre, akkor inkább maradj otthon.


amúgy sosem fogom megérteni hogy miért az az egyetlen prioritás sokatoknál hogy bele tudjátok tenni a farkatokat valaki olyanba akinek még csak nem is kelletek. az alapján amit írtál a társasági életed nulla, mindig is az volt, képtelen vagy beilleszkedni, nincsenek társas kapcsolataid, amik nélkül az ember nem élhet egészséges, kiegyensúlyozott életet, de az, hogy ezeken javíts, neked nem fontos. csak az, hogy legyen egy nő aki alád ájul.... ha ez számodra kielégítő, az az igénytelenség netovábbja.

2022. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem tudok beilleszkedni, 1-2 ember kivételével sosem volt nagyobb társsaágom. Mindig belém köt valaki valamivel, vagy nem tudok szóhoz jutni szóval nagyon nem élvezetes a társsasági élet így.
2022. nov. 4. 23:51
 8/17 A kérdező kommentje:
társaságom'
2022. nov. 4. 23:52
 9/17 A kérdező kommentje:
Általában eddig azért mentem abba a kevés buliba hogy istenesen beigyak.
2022. nov. 4. 23:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Munkában is csak azért maszkolom magam "normálisnak" hogy jobban menjenek a dolgaim és ne legyenek konfliktusaim, amúgy iszonyat fárasztó ez a fajta színjáték.
2022. nov. 4. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!