Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Péntek esténként nektek van...

Péntek esténként nektek van energiátok bulizni menni?

Figyelt kérdés
Én a munka után örülök ha élek és tudok végre pihenni.
2022. nov. 11. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Fővárosban lakom és nincs kivel menni, de ha lenne, akkor is szerintem havonta, két havonta járnék. Örülök, ha egyetem és munka után tudok pihenni valamennyit a hétvégén a beadandók írása közben.

23F

2022. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom valami töltelék szakos hallgatót hallhattunk, aki 2 sorból megmondja a tutit.
2022. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Én valamelyik nap lenyomtam egy 12 órás műszakot úgy, hogy éjjel egy órát aludtam (fizikai munka), munka után haverokkal elmentünk házibuliba, hajnali 4-ig tartott.
2022. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Az egyes csak kemény csávónak akar tűnni! Reménykedik benne, hátha írnak neki így a bulák, mert olyan tökös csávó...

Azért a pisis, kakis gatyát anyu mossa ki, meg a szendvicset is anyu csinálja...

2022. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem energiám az lenne, mert elég sok más energiaigényes baromságot képes vagyok még munka után megtenni, de én jobban szeretek itthon kikapcsolódni. Viszont vannak olyan emberek, akiknek a bulizás jelenti a kikapcsolódást és azzal tudnak feltöltődni egy szürke munkahét után, ők nyilván másképp állnak hozzá ehhez a témához, mint mi. Nem mindenki egyforma.
2022. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem elverni az időt péntek este!😏
2022. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Energiám lenne, csak kedvem nincs :D De holnap megyek koncertre, nekem ez bőven elég egy hétvégére.
2022. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18 éves korom óta dolgozom. Eddig a fele egyetem és mellette munka volt, majd most csak munka.. de azóta egy háztartást is viszek. Illetve egy családtagot is ( magányos nagymama ) Ezen kívül, aki végig dogozza a hetet, már szimplán ez , és nem full társasági beállítottságú vagy energikus, annak nem megy. Mióta meg így vagyok, kb fel évente , ha megyek bulizni, és akkor is nagy macera össze hívni a régi társaságot :)


Sok barátom van, aki így vagy úgy megy minden hétvégén stb, de nekem erre nincs energiam :) egyébként nem rossz dolog néha, de meg van a limit, másrészt meg a barátaimmal el vagyunk iszogatos tarsasozos esteken, amit egymásnal tartunk. Mindig meg dumaljuk ki hogy van, szórakozunk , bőven elég :) 26 vagyok amúgy . És teljesen össze állt egy ilyen tarsasagom , akinek elég ez és valtjuk a helyszínt. Bőven jó :)

2022. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5-ös egyedül élek, köszönöm kérdésedet. Anyámat nem ismerem, így nem tudom milyen az általa készített szendvics, de a nővérem annó finomat csinált. Nehéz elfogadni, hogy valaki tanul és műveli magát, majd 25 évesen normális fizetése lesz, te meg gürizhetsz a burger-ben, meg 12 órázhatsz. Mindegy le is zárnám ezzel a béna kis vitádat, amit a semmiből kezdtél, mert jobb dolgod nem volt.
2022. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lenne, de itt nincs kivel.
2022. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!