Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melegbárba beengedik a heterókat?

Melegbárba beengedik a heterókat?

Figyelt kérdés

Ha egy heteró férfi bemegy egy melegbárba iszogatni, akkor ha az ott lévő melegek megtudják hogy heterók, és csupán iszogatni mentek be, akkor kiküldhetik a heterókat?

Konkrétan: fentebbi esetben amennyiben kiküldik a heterókat az orientációjuk miatt, akkor az a heterókra nézve uolyan diszkriminációnak/"fóbiának" (heterofóbia) számít, mintha egy heteró finoman szól egy nyilvánosan csókolózó meleg párra, hogy legyenek szivesek ne nyilvánosan csókolózni?


2022. nov. 20. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem küldik ki a heterokat.

Egy bárba nem mindenki ismerkedni megy. Valaki csak szórakozni, kikapcsolódni.

2022. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván, de mi van ha a heteróval vki ismerkedni akar, és a heteró közli hogy ő heteró.
2022. nov. 20. 18:54
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Én heteró vagyok, és voltam egyszer melegbárban. Tévedésből pont oda ültünk be egy baráti társasággal. Mikor odajöttek, haverkodni, egyértelművé tettük, hogy nem azért jöttünk, és nem is volt ebből gond. Megittunk pár italt, aztán léptünk.

Ha bármi módon kisürgettek volna, azt diszkriminációnak éltem volna meg.

2022. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem küldik ki a heterókat, sőt, még rád sem másznak, ha nem akarod.
2022. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm! Ez így a normális.
2022. nov. 20. 18:55
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Pont ugyanaz, mint amikor valaki ismerkedni akar és közlik vele, hogy nem az esetük.

Vagy te mindenkivel kötelezően ismerkedsz, csak mert hajt rád?

2022. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4-es neked is köszönöm!
2022. nov. 20. 18:56
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os csakhogy mivel melegbár, ezért az ott lévők feltételezik, hogy melegek mennek oda.
2022. nov. 20. 18:56
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze az ismerkedésnek ahhoz, hogy mi a szexualitásod? Egy meleg is odamehet úgy, hogy nem akar ismerkedni.
2022. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem küldik ki, és nem csak melegek járnak az átlag bárokba.
2022. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!