Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az, ami egy kidobótól még...

Mi az, ami egy kidobótól még elnézhető?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam egy szórakozóhelyen, volt egy szemüveges gyerek, aki idiótán táncolt a kezében egy sörösüveggel. Aztán véletlenül leejtette az üveget, széttört. Odament hozzá a kidobó, és egy akkora pofont adott neki, hogy repült vagy 3 métert a szemüvege. Utána még ordibált vele vagy egy percig, majd kizavarta. Ez még megengedett egy szórakozóhelyen? Kidobókra nem vonatkoznak olyan szabályok emberi testi épség óvása kapcsán, mint mondjuk az utca emberére? Azért kérdezem, mert még egy biztonsági őr se nagyon csaphatja le a tolvajt.

2022. nov. 30. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor egy gyereket odalöktek a kidobóhoz az meg tiszta erőből gyomorszájon vágta.


Ne várj sokat ezektől a kigyúrt kopaszoktól.

2022. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, én is láttam már 1-2 furcsaságot. De ez mind legális? Úgy értve, a szórakozóhely speciális elbírálás alatt van ebből a szempontból?
2022. nov. 30. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nemhinnem h vki reszegen nekiall rendort hivni meg beperelni 😀
2022. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyen bántalmazás nem legális.

Más kérdés, hogy sértettként mit tehetsz? Feljelented és utána járkálsz a tárgyalásokra? Inkább meghúzod magad.

A helyek üzemeltetői pedig emiatt nem fogják kib.szni a biztonságit, mert a valóban balhés egyedeket tényleg csak így lehet "jobb" belátásra bírni.

2022. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem legális. Csak sok helyen ilyen agresszív idiótákat alkalmaznak, akik ebben élik ki magukat.

Még az én fiatalkoromban nagyon menő hely volt az E-Klub a Népligetben. Ott ilyen kidobók voltak - kötözködtek, agresszívek voltak, kivittek srácokat és többen összeverték. Aztán egyik hazament, visszament pisztollyal és egyet lelőtt közülük.

Szintén itt történt velem, hogy a barátommal és társasággal bementünk az E-klub bár részébe, ahol folyt a pia az asztalokon. Barátom nagyon udvariasan kérdezte a pultostól, tudna-e adni egy rongyot, hogy letöröljük az asztalt. Ott termett egy ilyen barom, hogy mit ugatsz itt bmeg és gyere kifele - és már rángatta is kifele. Én meg fogtam a kezét. MOndtam, akkor velem együtt. Hogy engedjem el a barátom kezét. Mondtam, nem engedem, kivisztek engem is. Ez volt a szerencséje - hozzám mint nőhöz gondolom nem mertek nyúlni - ki hiszi el, hogy a 1,5 méteres kiscsajt szarrá kellett kint verniük mert arcoskodott és agresszíven lépett fel?:) - így végül elengedték őt is. Többet nem mentünk oda.

2022. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Akkor barátnőm megúszta, részegen a földön fetrengett, már azt nézték kidobják-e 😂
2022. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Más kérdés, hogy sértettként mit tehetsz? Feljelented és utána járkálsz a tárgyalásokra?"


Igen, engem fiatalon minden ok nélkül vesén ütött a kidobó. Józan voltam, nem értettem mi volt a gond. Bánom hogy nem tettem feljelentést.

2022. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokszor hirtelen kell reagalniuk es lehetnek felreertheto helyzetek.. meg hat sok a balhes fasz az ilyen helyeken, kemenynek kell lenniuk.
2022. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Kidobók őrültek,indokolatlanul elkezd ordibálni a bejáratnál velünk.De én az ilyet nem hagyom,szétverem és megfejelem
2022. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Belefér sok minden. A tulaj meg örül, ha erőszakosak a kidobok, mert annál kevesebbet engednek meg maguknak a bulizók (biztos forrásból hallottam)

Volt, mikor random embereket ok nélkül fenyitgettek, hogy van e valami gondjuk, vagy hogy szeretnének e. De láttam olyat is, hogy az egyik gyerek elvette a másik pénzét, majd szólt a kidobonak, aki meg odament visszakerni, majd utána bevert neki egyet.

2022. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!