Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok beilleszkedni?

Miért nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés
21 éves meleg férfi vagyok. Pár helyen dolgoztam már és mivel egy kicsit látszik a mozgásomon és a beszédemen hogy meleg vagyok, mindig kibeszelnek a férfi kollégáim. Nem vesznek ember számba. Pedig nem szoktam híresztelni magamról és még csak nem is játszok rá a mozgásomra. Egyszerűen csak ilyen vagyok. Ez miatt nem merek újra munkába állni. Eddig 4 munkahelyt váltottam ez miatt. Egyszerűen annyira semminek és nullának érzem magam hogy még csak beszélni sem merek. Félek hogy elitélnek és lenéznek. Nagyon megalázó érzés. Mit tudok ez ellen tenni? Fájdalmas érzés hogy beszeretnék illeszkedni egy társaságba de nem merek mert kevésnek érzem magam. Így pedig lehetetlen dolgozni hogy lenéznek.
2022. dec. 1. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen szakmád van? Valami intelligensebb közegbe kellene menned. Nem mindenhol homofóbok. Azon kívül az önelfogadásod is hiányozhat, magabiztos embereket nem "mobbingolnak" (az a munkahelyi bullying). Egy pszichológus nem ártana. A szexuális irányultságodat nem kéne titkolni (ezt nyilván nem minden esetben lehet megvalósítani, mert hát hogy hozd fel), mert ha te természetesnek veszed, akkor kihúztad a dolog méregfogát, már nem tudnak a hátad mögött emiatt összesúgni, és azt sugallod a viselkedéseddel, hogy ezzel nincs semmi probléma.
2022. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!