Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az,hogy számomra...

Miért van az,hogy számomra visszataszító a falusi környezet?

Figyelt kérdés
Utálok ilyen helyen élni. Mogorvák és barátságtalanok az emberek. Előtte nagyvárosban laktam,sokkal vonzóbb mint a falu.
2022. dec. 4. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Rossz emlékeid vannak simán, ennyi.

Nekem pont fordítva van.

2022. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
nekem is taszító, olyan mintha visszamentem volna az időben 500 évet
2022. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem rossz helyen voltál. Inkább szerintem nagyobb városokban van ez, amit te írtál.
2022. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj már nem sokáig lesznek, szinte minden falu lassan a kihalás szélére sodródik. Egyre kevesebben vannak már ott.
2022. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Budapesti agglomeráció falvaira gondolok. Ott egyre többen vannak. Nő a lakosok száma folyamatosan. De a környezet nagyon falusi. Én Budapestet jobban szeretem. Ott laktam előtte. Az agglomeráció nem túl szerencsés szerintem.
2022. dec. 4. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert neked nem tetszik. Kinek ez kinek az felel meg.
2022. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapest környékén nem laktam, de vidéken igen és utáltam. Nem szerettem, hogy mindenki ismert mindenkit és állandóan pletykáltak az emberek, a legjelentéktelenebb információt is úgy kezelték mintha világszenzáció lenne. Nem szerettem, hogy az emberek beszólogattak egymásnak és mindig az volt a téma, hogy ki hogyan néz ki, milyen ruha volt rajta, milyen autója van, miért jár most busszal stb. Nem szerettem, hogy mindenért el kellett utazni a legközelebbi épkézláb városba, mert helyben nem volt semmi, se boltok, se szórakozási lehetőség, se tanulási lehetőség, se munka, se semmi. A tömegközlekedés említésre sem érdemes, autó nélkül nem lehetett normálisan eljutni A-ból B-be. Tudnám még sorolni. Én is inkább nagyvárosban szeretek élni.
2022. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es Pont ugyanezekért nem szeretem én sem,amiket leírsz.
2022. dec. 5. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak Dunántúli és Budapest környéki falvak, amik nagyon fejlettek, modernek, de pl. a nyírségi, békés megyei, borsodi falvak nagyon lepusztult állapotban vannak. Közelben munka nincs, már a közmunka is nagy kiváltság, művelődési és szórakozasi lehetősèg szintén nincs, ehelyett a férfi berúgik mint az albán szamár, a nő meg feszt az m1-et bámulja és Sorostól, a migránsoktól, Gyurcsánytól, és Brüsszeltől retteg.
2022. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!