Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt reggel már egy kérdésem...

Volt reggel már egy kérdésem ,ahhoz kapcsolódóan írom ki: Ilyen még nem volt velem, szabályosan idegrohamok jönnek rám, hogy még mindig nem jelölt vissza az o.társam, mit tegyek? Tudom szánalmas de ez van, ideges vagyok ez miatt.

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 15:15
 1/10 A kérdező kommentje:
2022. dec. 22. 15:15
 2/10 A kérdező kommentje:
Le szeretnék nyugodni. Tudom nem kéne ilyeneken idegeskedni.
2022. dec. 22. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azt tudom, hogy ha ennyire görcsölsz emiatt, és tényleg idegrohamaid vannak azért, mert valaki nem viszonozza az érdeklődésed, akkor sürgősen el kellene menned egy pszichológushoz, mert egyáltalán nem normális. A normális reakció az lenne, hogy "hát jó... Majd lesz más." Tudom, ez most durván hangzik, de az ilyen tünetű emberekből lesznek azok, akik leszúrják vagy megverik a másikat azért, mert nemet mondott. Szóval magadnak is ártasz azzal, ha ezt nem kezelteted, mert csak szorongsz, és potenciálisan másokat is veszélybe sodorhatsz.
2022. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Hűha....


Ha ilyen hangyapötsch-nyi dolgon ennyire kiakadsz, mit szoktál csinálni, ha valódi bosszúság ér? Atombombát robbantasz? :-D


Jól írja a #3, valami agressziókezelési tréning nem ártana...

2022. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

#2

De ha tudod...akkor mi a f*szért teszed meg mégis?!

2022. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Éld az IRL életedet, ne a FB-on virtuálisan....
2022. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Oké! :D
2022. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én hetente egyszer vagy kétszer nézek rá a Facebookra és 16 vagyok, nem idős. Olyan is volt, hogy valakit két hónap után jelöltem vissza, mert így sikerült. Nem kell ezen pörögni. Valószínűleg még nem is látta.


De amúgy egyet értek az előzőkkel, keress fel egy pszichológust, ha ettől ekkora idegrohamot kapsz. Már hajnali hatkor majdnem felrobbansz az idegtől egy ilyen semmi kis ügy miatt, és délután már a második kérdést írod ki? Nagyon sürgősen segítség kell.

2022. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Sürgősen fejezd b be a virtuális térben létezést. Ez már súlyos függőség, valóságtól elrugaszkodás.
2023. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!