Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Általában a bulizós rétek...

Általában a bulizós rétek fikázza az elvonulósakat vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Én elvonulós vagyok, fordítva tapasztaltam, leginkább a féltestvérem és a pasijai által, bár már mintha valamelyest megjött volna az esze és nem szólja le a másikat. Én nem szeretek bulizni, bandázni meg miegymás, bár nekem khurvára mindegy ki mit szeret csinálni. Tőlem akár kéjgyilkos is lehet a másik ha nekem nem okoz gondot. 22/f
2023. jan. 11. 19:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
réteg'
2023. jan. 11. 19:16
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok bulizós, de nagyon unalmas az introvertáltak téves felsőbbrendűség érzete. Nagyon unalmas már, hogy mindenféle beilleszkedni képtelen lelki roncs inkább introvertáltnak hívja magát, nehogy el kelljen gondolkodnia azon, hogy baj van a toronyban.


A bulizósok között is vannak jó nagy gyökerek, de unalmas már, hogy valaki köpköd másokra, mert annak igénye van más emberek közelségére. Mennyire kell ehhez kellemetlen embernek lenni?

2023. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hm? Gondolom ez nem nekem szól.
2023. jan. 11. 19:19
 4/11 A kérdező kommentje:
De erre vissza lehet kérdezni, mennyire kell kellemetlen embernek lenni hogy valaki köpködjön másokra mert neki nincs igéyne arra amire neki?
2023. jan. 11. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Van benne valami amit a #2 mond.

Én is elég magamnak való vagyok és gyakran alkotok magamban véleményt olyan emberekről akiknek a viselkedése eléggé eltérő az enyémtől, majd miután megismertem az illetőt rájövök hogy egyébként elég jó fej.

2023. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jah, nem érdemes hamar ítélkezni, persze ez az emberben alapdolog.
2023. jan. 11. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok magamnak való, de az éjszakázást meg a bulizást akkor se nekem találták ki. Nem igazán tapasztaltam, hogy ezért bárki piszkálna. Munkahelyen van, hogy ez alapján klikkesednek a társaságok, ha nem mész, kizárnak, de kifejezetten cikizés nincs.
2023. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretek éjszakázni, bár nyugisan, a buli nekem inkább stresszfaktor mintsem önmagam elengedése.
2023. jan. 11. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
En mind a kettobe beletartozok kb 😀 nalunk nem szokas ilyesmiert leszolni mast.. sztem ez ilyen tinidolog
2023. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem az volt, hogy lenéztek, mert nem mentem, és beszóltak. Ilyenkor nyilván visszaszóltam, de alapesetben leszartam, ki mit csinál.


A mai napig nem értem, hogy valaki, aki nem bír, miért akarja, hogy ott legyek, ahol nem akarok lenni, és ahol ő is van.

2023. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!