Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szombathelyen hol lehet...

SRlv11 kérdése:

Szombathelyen hol lehet barátkozni, ismerkedni mostani huszonéveseknek?

Figyelt kérdés

Ahova nem a haveri társasággal megy az ember, hanem egyedül, és tudja hogy a másik is azért megy mert barátokat keres.

Én inkább barátnőket szeretnék, de nem járok sehova így egyedül, és így nehéz.

23/L



2023. jan. 13. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Savaria egyetem alatt van egy klub, ott úgy tudom olyan is mehet, aki nem ott tanul, bár csak hallomásból tudom, mert párszor voltam ott lent, mivel anno én szállítottam ki oda kellékeket, csomagokat stb.
2023. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem üzemel az aclub az volt a neve nincs semmi normális bulizóhely és egyéb szórakozásra alkalmas hely szombathelyen 😕 hasonló cipőben vagyok mint a kérdező
2023. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megszűnt az a club? És most nincs a helyén semmi?

Pedig az tényleg még a normálisabb hely volt az összes küzöl.


Még mindig az a szerensésebb ha a baráti köröddel lógsz kedves kérdező. És általuk is tudsz ismerkedni, esetleg ha van valami hobbid, sport akár, ott is ismerkedhetsz. Szombathely elég kicsi, de ismerkedni azért még lehet. ha nincs már akkor ajánlom valamelyik randi appot, esetleg ird a profilodba h csak ismerkedni és lógni keresel embert. De csak van valami ami érdekel, és szívesen csinálnad azt bárkivel.

2023. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 f/l vagy?
2023. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfi
2023. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 hány éves vagy? én megismernélek :))
2023. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!