Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt Budapesti táncházba...

Vannak itt Budapesti táncházba járók?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy elmegyek megnézni milyen is ez.


Hogy megy egy ilyen alkalom?


Én semennyire nem tudok táncolni. Táncolni nem tudókkal is foglalkoznak ilyen eseményeken?

És milyen korosztály megy?


Melyik helyet ajánljátok?



2023. jan. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Morrisons 2
2023. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ott a kidobók ütik a vendégeket, ha úgy tartja kedvük.
2023. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megkérek mindenkit aki nem biztos benne mit jelent a táncház, keressen rá.


A morrisons nem az. Egyszer sem jártam ott, de épp elég híre van hogy tudjam: nem ezt nevezik táncháznak.

2023. jan. 13. 17:43
 4/5 anonim válasza:
Persze Magyarországon mindenhol vannak ilyenek, igazából újoncokat is fogadnak kb mindenhol, nézd meg, hogy mi számodra a legopcionálisabb, vagy a legszinpatikusabb és az által válassz.
2023. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem számít, ha nem tudsz táncolni, mert a táncházakban szokott lenni tanctanítás is. De szerintem érdemesebb moldvai csángó táncházakba járni kezdőknek, mert ott főleg körtáncok vannak így pár nélkül is be tudsz állni és a legtöbb könnyen és gyorsan tanulható.

Mindenféle korosztály van gyerekektől kb. 80-90 évesekig. Szoktam látni, hogy várandós nők, vagy anyukák babákkal a hátukra kötve is táncolnak. Táncházba bárki jöhet párral vagy anélkül, vagy családdal. Van aki lehozta a nagymamáját szóval nem marad ki senki. :)

Szerintem kezdetnek Fonó Budai zeneház, Hagyományok háza, illetve kultúr intézmények, mint Mom Kult vagy FMH (fővárosi művelődési ház), ahová érdemes ellátogatni. Ha elmélyülsz felderitheted a többit is.

jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!