Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Léteznek olyan mélyrelaxációs/...

Léteznek olyan mélyrelaxációs/koncertes/meditációs programok, ahol ki tudnának alakulni baráti társaságok? Példák, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és egyszerűen nem találok olyan társaságot amire, úgy érzem, hogy szükségem lenne. Néztem pár programot neten, de fogalmam sincs, hogy találkoznék-e (többé-kevésbé) a korosztályommal. Ahogy elnéztem ezeket a számomra érdekes programokat főleg felnőtteket láttam, nem pedig velem hasonló korúakat. Az lenne a kérdésem, hogy valaki esetleg megy valahova, mit ajánl, teljesen el vagyok veszve és hiányát érzem annak, hogy hasonló emberekkel vegyem körbe magam, mint amilyen én is vagyok. Annak a híve vagyok, hogy élőben jobban meg tudnám ismerni a másikat, ezért (is) érdekelnének ilyesmi programok!

Érdekelnek a relaxációs tevékenységek, a helyes életmód, kiegyensúlyozottság, lelkizgetések,és persze hülyéskedni is szeretek, igaziból MINDEN téma..

Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!



2023. jan. 14. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem neten előbb találsz ilyeneket akikkel aztán később össze is futhattok.
2023. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!