Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok írni milyen kísérlete...

Tudnátok írni milyen kísérleteket hajtsak végre az utcán az embereken?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy elhagytam a pénztárcám(de van nálam) és adjon kölcsön és én a kétszeresét adjam oda, ingyen ölelés
2023. febr. 6. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyet.
2023. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Az ingyen ölelés jó, de az hol kísérlet?


Amúgy akármit is csinálj tudd, hogy nem lesz reprezentatív, szóval kövekteztetést nem vonhatsz le belőle.

2023. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Verj pofán valakit.lehetöleg tőled magasabbat,erösebbet
2023. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

Pl.

- Ájulj el hirtelen és teszteld le, hogy hány perc múlva segítene neked valaki.


- Hagyj el egy ötszázast magad mögött és teszteld, vajon hányan szólnak utánad, hogy elhagytad.


- Kezdj el hangosan zokogni egy buszmegállóban és teszteld le, hány perc múlva érdeklődik valaki az okáról.


- Kóstoltass szalámi-darabkákat az emberekkel, kérdezd meg a véleményüket, majd mosolyogva közöld velük, hogy ágyi poloskából készült és figyeld a reakcióikat.


- Állj ki egy forgalmas helyen és hirdesd az igét fenn hangon, hogy térjetek meg, hamarosan jön a világvége, fejezzétek be bűnös cselekedeteiket stb és teszteld, hogy hány perc múlva visznek el.


- Állíts meg egy veled ellentétes nemű embert és random valljál neki szerelmet, dicsérgesd, bókolj és kérd meg, hogy adja meg neked a telefonszámát, mert szeretnél vele randizni. Vajon hányan adják meg?


- Borulj a szembejövő járókelők nyakába és fennhangon mondogasd, hogy én annyira egyedül vagyok, had öleljelek meg! Vajon hányan hagyják?


- Állj ki egy forgalmas helyre, írd a hátadra, hogy pénzért dgnál/szpnál és figyeld meg, hogy kik szólítanak le és mennyit kínálnak érte-d....

2023. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként szerintem az emberek nem egerek, hogy kísérletezgess rajtuk... és tuti megszívod! :)
2023. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
- Állj ki egy forgalmas helyre a VIII. kerületben egy rád akasztott táblával, amire nagy vastag betűvel van írva: "Azt csinálhatsz velem, amit akarsz, nem fogok ellenkezni". 😉
2023. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Mengele doktor belépett a beszélgetésbe.
2023. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Youtube-on vannak fent ilyenek. Nézegesd azokat, merits ötleteket
2023. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd békén őket, az egy jó projekt.
2023. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Állj meg az utcán és bámuld az eget, mintha valamit nagyon figyelnél.


Az utcán, téren tegyél úgy, mintha valamit pakolásznal, pl nagy dobozokat egymásra, vagy valamit húznál magad után.


Kövess valakit.

2023. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!