Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már igazán kemény...

Voltatok már igazán kemény darálós techno buliban?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenre gondoltam.

Ezeket tényleg nem lehet józanul vagy alkohollal élvezni?

Most nyáron akarunk menni a haverokkal Hollandiába azt mondták pár ilyen buliba elvisznek.

Mire számítsak, vagy érdemes ezekre valahogy felkészülni?


2023. febr. 14. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Én voltam ilyenen, igaz ott messze nem ilyen gyors BPM volt, én erre a gyorsaságra már nem tudnám kitombolni magam, de nem volt rossz, viszont kábszi meg részegség nélkül is bőven tudtam élvezni.
2023. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ooo azok a jó kis kétezres évek kölyökkoromban.... Mondjuk egy loveparadeot a mai napig végigtolnék
2023. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyu én hasonló zenékre relaxálok, főzőcskézek itthon 😅. Simán lehet élvezni szerek nélkül is.

Szívesen el mennék én is hasonló buliba.

Sajnos itthon csak a pop remixek pörögnek a klubbokban...


Ja és nem kötekedésből, de amit linkeltél az inkább Hardcore "műfajba" sorolandó.

[link] ez itt inkább techno 🤫

2023. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ebet eltunsz meghalsz te is
2023. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es véleményét osztom. A mai napig siratom a jó kis családias Kashmiros időket 😩 Istenem mekkora feeling volt akkoriban bulizni indulni... Már a techno partiba való készülődésnek is volt egy fantasztikus hangulata ☺️
2023. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!