Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azokra hogy reagáljak, ha...

Azokra hogy reagáljak, ha szinte minden nap hallom valakiktől hogy milyen magas vagyok és milyen fiatalnak nézek ki?

Figyelt kérdés

1. 197 cm vagyok. Naponta mondja mindig valaki nekem, hogy milyen magas vagyok. Akármilyen helyzetben, ha emberrel beszélek. Néha ugyanaz az ember is újra megjegyzi pár hetente vagy havonta. Sokszor csak úgy random beszélgetés közben, vagy mondjuk ez az egyik első mondata hozzám, ha találkozunk, beszélgetni kezdünk. (Akárki, kollégák, csajok, villanyszerelő, ismerős, stb)


2. 29 éves vagyok és 22-25 évesnek szoktak tippelni, mert nagyon puha, hidratált, ránctalan arcbőröm van. Sokszor van, hogy elkezdek magamról mesélni és az alapján valaki összezavarodik, mert nem jön ki a matek fejében, ha pl. meghallja már jártam egyetemre és 5 éve dolgozom, de pl. 23-nak gondol kinézetre. Szóval baromi sokszor megkérdezik, hogy hány éves vagyok, aztán meglepődve mondják, hogy kevesebbnek nézek ki. Ez is olyan hetente többször megtörténik ugyanúgy, mint a magasságos sztori, bár itt legalább ugyanaz az ember ritkábban szokta kétszer mondani.


Én amikor ezeket mondják nekem mindig kicsit zavarba jövök és nem tudom mit mondjak. Mik ezekre a jó reakciók? Más mit szokott ilyenekre vagy hasonlókra válaszolni? Te mit mondasz ilyenekre?



2023. febr. 14. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ja, még mindig.
2023. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak azért mondják mert azt akarják hogy felszereld nekik a karnist, vagy kicseréld az izzót. A fiatalsággal meg csak hízelegnek hogy biztos hogy menj nekik karnist szerelni.
2023. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
2:)))
2023. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én is magas vagyok, és mindenki feltétlenül fontosnak érzi, hogy megjegyezze, mintha nem tudnám már x ezer éve amúgy is. Meg, tudom, botrányos, de a 180 centimhez még magassarkút is simán felveszek, és az is már tök unalmas, hogy ilyenkor néznek rám, nagy megdöbbent szemekkel, kb. egy ilyen mit képzel ez magáról tekintettel. Én csak annyit szoktam mondani, hogy "Aha.", mert tényleg már hihetetlenül unalmas, főleg ha még poénkodni is kezdenek ezzel kapcsolatban. Sajnos azt nem szokták megjegyezni, hogy milyen szép fiatal vagyok, de korral nem igazán múló pattanásaim és bőrhibáim vannak, ha nem rakok fel sminket, akkor mindenki kötelességének érzi, hogy megjegyezze (mintha sminkben nem látszana amúgy minden ugyanúgy, szóval tényleg nem értem az okot). Ezt is már hihetetlen módon unom, erre azt szoktam mondani, hogy nem érdekel :)
2023. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
"Köszönöm a bókot.". Ennyi.
2023. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

197 cm idealis magassag.



Mit valaszoltj a fiatalsagra:

-Az egeszseg meglatszik az emberen.


Egyebkent meg miert kell szobahozni a korod? Mindenkire hagyd ra,mennyinek gondol.


N

2023. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!