Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire illetlenseg megkérdez...

Mennyire illetlenseg megkérdezni egy lánytól, hogy hány kiló?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy lánnyal, aki azt állítja magáról, hogy kövér. Azonban a kövérségnek is megvannak a fokozatai, meg sok lánynak testképzavara van, azt hiszi magáról, hogy kövér, pedig nem. Szóval szeretném kideríteni, hogy tényleg kövér-e, és ha igen, mennyire. Azonban nem tudom, hogy ez a kérdés mennyire lenne illetlenség
2023. márc. 2. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj képet, akkor legalább nem sérted meg!
2023. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
valószínűleg nem kövér, csak szeretné ha sajnálnád és megdicsérnéd hogy mekkora nagyok a mellei meg a sgge.
2023. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha komolyan gondolja a lány is az ismerkedést akkor nem illetlenség. Mert ha ő is komolyan áll hozzá, akkor tudja hogy egyszer eljuttok abba a fázisba hogy személyesen is találkozni kell. Akkor így is, úgy is kiderül hogy milyen a testalkata. Ez nem olyan dolog amit sokáig lehetne titkolni. Ha meg elmondja az igazat és neked így nem jön be, akkor annak sincs jelentősége ha ezért úgyis megszakítjátok az ismerkedést.
2023. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Annyira beképzelt, pofátlan seggfej mint egy nő ugyse lehetsz soha. Egész nyugodtan kérdezz tőle amit akarsz, a véleményed pedig kendőzetlenül közöld.
2023. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne kérdezd meg,mert az tényleg rosszul is eshet neki.Kérj tőle képet és akkor könnyebb lesz eldönteni kövér e.
2023. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel ő állítja magáról, hogy kövér, nyugodtan megkérdezheted.

Csak készülj fel rá, mit reagálsz, ha TÉNYLEG kövér!

2023. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!