Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Téged ki bántott meg legjobban...

Téged ki bántott meg legjobban ezen a héten? Ide leírhatod, én meghallgatlak!:)

Figyelt kérdés
Meghallgatlak!! ❤️❤️

2023. márc. 4. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Alapvetően megpróbáltak megbántani, de nem bántódtam meg. Egyébként azt amire gondoltam édesanyámtól kaptam. Immunis vagyok már a sértéseire.


De kedves kérdés az ilyesmi szerintem.

2023. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Segíteni akartam, de félreértettek (az adott személynél ez amúgy sem volt ritka), és csúnya dolgokat vágtak hozzám.
2023. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
a legjobb barátnőm...
2023. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem senki, viszont én voltam bunkó (türelmetlen) egy kolléganőmmel, akitől bocsánatot kértem:(.
2023. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Van 1 lány legalábbis remélem..de nem hajlandó elküldeni a lábátáról készült képet se semmit hmm
2023. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy ügyintéző. De a munkatársa szólt a vezetőjüknek.
2023. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Egy osztálytársam. Megelégeltem hogy lehuzigál, rajtam élősködik, és folyton csesztet, ezt szóvá tettem majd részletezte hogy mennyire örülne hogyha láthatná hogy megölöm magam, és emellé még módokat és eszközöket is javasolt.

Azelőtt is ilyen volt mielőtt szóvá tettem volna hogy kicsit visszavehetne, de úgy voltam vele jobb a békesség, de visszagondolva semmi sem változott.

2023. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, de 2 ember is van. Az egyikkel most "békülök". Fogalma sincs róla hogy megbántott azzal, amit mondott.
2023. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mamám,papám bántott meg.Szokás szerint elmondták mennyire rossz ember vagyok és nekik van igazuk mindenben.Éppen ezért nem megyek el hozzájuk max 3 havonta.
2023. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját magam és a kutyáim (egyikük menhelyről, ő tervezett kuty, míg a másik úgy alakult, hogy hozzánk került). Évek óta én sétáltatom a két kutyámat, volt már kismillió tanács betartása, szakember bevonása, de képtelen vagyok domináns lenni a szemükben, apám az úr, aki kb 2 hetente 1x viszi őket egy alkalommal sétálni a napi háromból. Szenvedés velük minden séta. Őket imádom, ők is szeretnek engem, az egyikük különösen, de hallgatni azt jutalomfalattal is baxnak rám, amikor nem cukiskodunk, hanem tényleg kellene. És a legszebb az egészben, hogy tényleg kvázi mindenkire jobban hallgat az okosabb kutyám, mint rám. Olyanra is, aki nekem meséli, hogy a saját kutyája pont rá (szintúgy nő) kevéssé hallgat. Ezen nem segít, hogy külön vagy együtt viszem őket, külön is ugyanúgy megy, mindegy mennyire mutatom magam dominánsnak és ragaszkodom, nem hagyom annyiban a szófogadatlanságot. Örök körfogás ez... És az a keserédes vicc, hogy mások kutyái hallgatnak rám. De komolyan, a legtöbb kutya simán hallgat rám, még olyan kutya is odajött hozzám nyalakodni, akinek a gazdájának az álla leesett, mert bántalmazott volt, nem szokott senkihez odamenni, és még hallgatott is rám (na nem parancsokat kezdtem osztogatni más kutyájának hobbiból, csak mikor mondtam, hogy "várj", mert majdnem eltaknyoltam, olyan heves volt, akkor várt, amikor mondtam, hogy "elég" - a nyalakodásból -, akkor abbahagyta).
2023. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!