Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Korábban jártam valakivel de...

Korábban jártam valakivel de mára már meggyűlőltem.Hogyan lehetne ezt az érzést kikapcsolni,csillapítani,hogy semlegesen érezzek vele szembe?N

Figyelt kérdés
Az illető személyiségzavarban szenved,egyszer bunkó és nemtörődöm velem szembe,máskor nagyon hízelgő,figyelmes,érdeklődő velem.Volt olyan,hogy magától adott pénzt is pedig én nem kértem,mintha azt akarná elhitettetni velem,hogy tartozom neki,vagy tiszteljem,hogy úgymond "kéretlenül"segített rajtam.Próbáltam hosszú éveken át egy "szent fazék"lenni az emberekkel aki mindent mindenkinek tolerál,túl gyenge jellemem lettem mára,mindent elnézek az embereknek,hagyom magam csak mindig.Annyira elegem lett ebből a viselkedéséből mégha beteg is,hogy egyszerűen undorodom tőle,megutáltam és legszívesebben megütném ANNAK ELLENÉRE,hogy nagyon türelmes nő vagyok.Viszont nem akarom őt bántani,volt hogy a számra vettem őt mások előtt és lehet vissza mondták neki,de egyszerűen őrült a férfi.Néhány hónapja még szerettem de már úgy érzem bárcsak ne ismertem volna meg hiszen megbántam,hogy jártam vele mert a szavai,cselekedetei közénk állnak mert kiábrándítóak.Ha közeledik felém,hogyan koptassam le?Tudom ez csúnya szó de ő belém szeretett de én félek tőle mert kettyós.
2023. márc. 6. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Kicsinyes, primitív dolog gyűlölködni.
2023. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamus.

kérdező errefelé nagy mesemondó hírében áll, mert egyik kérdésében 17 éves volt, a másikban fogyatékos, a harmadikban gyereke volt, karácsonykor azt is kiírta hogy az aznap meghalt motoros miatta halt meg a szakítás hatására, munkahelyet is keresett, ezzel párhuzamosan a jelenlegi munkahelyén meglopott valakit, és még családon belüli bántalmazásban is része volt, és egy zsarnokkal él együtt.


Mivel még mindig nem tiltották ki, érdemes úgy kezelni hogy amit kérdez sem igaz.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

2023. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Áldd meg őt gondolatban valahányszor eszedbe jut. Előbb-utóbb ki fog alakulni a szívedben a valódi jóindulat.

Én egy bizonyos országot nem szerettem, de nem akartam őket nem szeretni, ezért mindig, amikor mosogattam, elképzeltem, hogy a kezemből kifolyó víz visszakerül a természetbe, és áldásként hull arra az országra. Hónapokba telt, de az ellenérzésem teljesen átalakult, és az az ország speciálisan kedves a szívemnek.

2023. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mind1 ha mar ex? Sztem mond meg neki h megprobaltatok, nemment, ennyi. Aztan ne dumalj vele/rola tobbet, foglalkozz massal
2023. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy edd meg amit kifőztél.
2023. márc. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire felkavar,nem vagy túl rajta.
2023. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán mond el neki azokat az érzeseket,amiket érzel iránta

ezek után.

Ennyi

ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!