Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit diktál az illem, ha...

Mit diktál az illem, ha véletlenül kicsúszott/elengedtem egy puki?

Figyelt kérdés
Nem volt semmi hangja, viszont sajnos távozott, és én nem kértem érte bocsánatot. Viszont aki velem szemben ült (legjobb barátnőm bátyja) biztosan érezte csak nem tett rá megjegyzést. Most utólag kellemetlenül érzem magam, szerintetek ilyenkor jobb bevallani egy elnézéssel vagy jobb ha így elsunnyogom? (L)

#puki #elnézéskérés
2023. márc. 11. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már veszi a gyűrűt a srác.

Viccet félretéve, engedd el, nincs ebben semmi olyan nagy tragédia, hogy bocsánatot kelljen kérni érte.

2023. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell csinálni, a fingás része a test természetes működésének. Azért se kérsz elnézést, ha tüsszentesz (már ha nem valaki mást találsz el vele).
2023. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Engem egyszer leokádott egy részeg csaj, majd sírva fakadt annyira szégyellte a dolgot. Másnap elhívtam randizni. (Nemet mondott, de ez egy másik történet.) Szerintem ez durvább a te szitudnál.
2023. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt mondod hogy "oppárdon" és kész, ezzel el van intézve.
2023. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha a másik fél helyébe belegondolsz...Biztos neked is volt már, hogy hallottál valaki mást. Mit tettél? Semmit. Észlelted a helyzetet, aztán továbbálltál gondolatilag. Kb egy gondolatot ha áldoztál rá, vagy meg annyit se.

Na, valószínűleg ugyanígy van vele ő is.

2023. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Érdemes elfelejteni.


Édesanyámat ápoltam 13 éven át. A végén rákos volt. Ágytálaztam. Feleslegesen kért bocsánatot a bélgázok távozása közben.


Valószínűleg a haldoklási folyamat során mindenfajta testnedv és váladék úgyis távozni fog - a Földi Lét csak ilyen.


Szerencsére olyan "párom" van, akit nem szokott zavarni, ha pukiznom kell. Illetve elfogadja természetesnek. (Én is volt, hogy bocsánatot kértem, mikor váratlanul jött ki...)


Szerinte is inkább jöjjön ki, minthogy bélcsavarodást kapjak. (Sajnos nem részletezendő okok miatt kezd elmúlni kölcsönösen a vonzalom.)


Az egészségügy területén is dolgozott az a Valaki, akivel inkább lelkileg és érzelmileg értjük meg egymást.

2023. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!