Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek a izmos,kigyúrt,fekete...

Ezek a izmos,kigyúrt,fekete luxuskocsival mászkáló emberek miből élhetnek,mit dolgozhatnak?

Figyelt kérdés

Ma szabadnapos voltam,haverokkal elmentünk az egyik plázába.

Megálltam fenn a parkolóba közelünkben épp befutott egy Mercedes S kocsi,tulaj valami akkora állat volt,hogy a kocsiból is alig fért ki.

Ilyen izmos embert élőben még nem láttunk,mellette az asszony akivel kicsit lenézően beszélt,az a tipikus insta vadmacska.

Sokszor látunk ilyen helyen ilyen izmos embert,de ezek miből élhetnek?

Mert sok helyen melóztam már de ilyet melóban sosem láttam.


2023. márc. 11. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Legközelebb kérdezd meg!
2023. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ki a f..t érdekel :d én is járok edzeni, nekem már szinte unalmas ha egy izmos embert látok vagy egyszerűen fel sem tűnik…amúgy is az insta is tele van a túl kompenzálós férfiakkal meg ezekkel a goldigger r..okkal, én már teljesen immunis vagyok rájuk…unalmasak.


Ha egy értelmes nővel vagy férfival talalkozok akinek mondjuk nem 100 milliós Merci van a segge alatt azt is többre becsülöm.

2023. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Drogkereskedelem, lányfuttatás.
2023. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg nem legális dolgokkal. Én is sok helyen dolgoztam már és tudom melyik tipik kigyúrt alakokra gondolsz de egyet sem láttam még.

Ezeket mindig az utcán látod sehol máshol.

2023. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Becsületes munkából teengetik a mindennapjaikat, ami után triplán adóznak.
2023. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Ezrelékekben kifejezhető, hogy tisztességes forrásból.

Szélhámosság, manipuláció, kétes banki ügyletek, behajtás, "Kredenc-Bt.", - azaz behajtás, - uzsora, futtatás, ember-, ill. szervkereskedelem...

A tisztességes munka a több kilométer hosszú lista legalján van - apró betűkkel, megcsillagozva.

2023. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
feketén adja el a szteroidokat, adócsaló, stb.
2023. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Miért kizárt hogy sikeres cége van vagy vállalkozó?? Azért mert nektek nem jött be az élet? Szerintem gusztustalanok vagytok.
2023. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
nos, biztos nem 8-17 ig tartó alkalmazotti fizetésből.
2023. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Nektek csak ez a két opció létezik hogy vagy dolgozik egy szar helyen valaki vagy bűnöző?? Mert vagy ezer opció lehet ki miből él.
2023. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!