Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lagzi es lanybucsu egy idopont...

Lagzi es lanybucsu egy idopontban.Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Meghivtak egy lagziba aprilis 29-en az en felemrol. Bar mar nem tartjuk annyira a kapcsolatot az illetovel,viszont regebb nagyon jo kapcsolatunk volt .Aztan elkoltozott es igy viszont a talalkozasok es a beszelgetesek is ritkultak.De viszont foleg az iskolas eveim eleg meghatarozo alakja volt.

Van egy masik lagzi ,ami kovetkezo hetvegen lenne,ez a parom felerol van ,ok kulfoldon elnek es egy hettel a lagzi elott jonnek haza penteken.En a csajjal joban vagyok es ismertem azelott is mielott a baratommal osszejottem volna,de az a huu de nagyon jo viszony nincs,eleve,hogy eddig max 6 -szor talalkoztunk veluk,ritkan jarnak haza.A csaj is meghivott a lanybucsujara ,ami meglepett,de pont egy hettel a lagzi elott csinalnak,mert maskor nme lenne ido.Gondolom a baratom is akkor kell menjen a legenybucsura ,foleg,hogy mar mondtak,hogy o is benne kellene legyen a megszervezesbe.

En meg nme tudom mit csinaljak,gondoltam elmennenk masnap a visszahivasra es a lagzira nem,de az nem lesz.Menjek el egyedul?Ugy nagyon nincs kedvem,nem is ismerek ott nagyon senkit es a zenet sem tudom ott milyen szokott lenni.Elmenni oda korabban abbol a szempontbol rossz,hogy akkor a buliba is keson ernenk vissza



2023. ápr. 11. 14:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy meg tegnap este tudtam meg,hogy meghivnak a lanybucsura es azt is tegnap tudtuk meg,hogy aprilis 28-an jonnek haza tehat nme lehet aznapra szervezni semmit.
2023. ápr. 11. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"az a huu de nagyon jo viszony nincs,eleve,hogy eddig max 6 -szor talalkoztunk veluk,ritkan jarnak haza"

. Ez alapján túl nagy jelentőséget nem tulajdonítanék a lánybúcsújának. Meg úgy egyébkét egy lánybúcsúnak.

Ha a párodnak viszont fontos az illető, akkor mehet a legénybúcsúra. Te meg mész a lagzira.

2023. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy időpontra két meghívásod is van, akkor általában oda kell menni, ahová előbb elfogadtad a meghívást. Ha a lagzira már korábban hívtak és igent mondtál, akkor nem illik lemondani egy lánybúcsúért.

Egyébként én amúgy is az esküvő-lagzira mennék, mert mint írod, a lánybúcsús leányzót jóformán nem is ismered...

2023. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában nem lenne lánybúcsúra menni ha mehetek esküvőre is :D, főleg, mivel azt már előbb leszervezték.
2023. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!